Vilémov – Loko Chomutov 2:0 (2:0)

Před čtyřmi stovkami diváků se hrál na skvěle připravené hrací ploše a za nádherného počasí ve Vilémově skutečně fotbal na špičkové úrovni Krajského přeboru. Hosté vedeni zkušeným internacionálem Pavlem Chaloupkou přijeli do Vilémova s jasnou taktikou bránit nájezdy domácích a podnikat rychlé protiútoky. V první půli se jim však dvakrát nepodařilo udržet s chutí hrající domácí a ti se dostali do dvoubrankového vedení a navíc měli ještě i další šance ke skórování, kdežto hosté příliš domácího gólmana Loose nezaměstnávali.

Ve druhé půli nastoupily průběžně na obou stranách vždy tři nové tváře a byli to hosté, kteří měli přeci jen o něco více balón na svých kopačkách. Nedokázali si však vytvořit vpodstatě žádné vážnější šance a alespoň výsledek zkorigovat. Naopak domácí mohli přidat ještě minimálně další dvě branky, ale to se jim také nepodařilo.

Branky: 9. Lehrl, 31. Kurel. ŽK 1:2. Před 400 diváky řídil Dufek.

Vilémov: Loos – Kopřiva, Šmalcl, Špinka – Lehrl, T. Jägr, Goumbi, Vlk (68. Pácha), Buryánek – Kurel 68. Čuda), Greňo (83. Vichterey). Trenér Suchomel.