Nejprve se nalosovaly dvě semifinálové dvojice, z nichž vítězové hráli ve finále, poražení o třetí místo.

Spořice - Souš 2:1

Zajímavé utkání, v němž do vedení mohli jít hosté. Zkušený domácí brankář Kropáč musel zariskovat a nebezpečnou situaci zachránil jen za cenu nedovoleného zákroku a následné červené karty.
Chvíli poté se gólově prosadil spořický Vašina a poločas tak domácí vyhráli 1:0.
V úvodu druhého poločasu vyrovnal soušský Novotný, domácím pak v 59. minutě vyšla útočná akce na jejímž konci stál Sukovatý a přestože Souš za stavu 2:1 zkoušela tlačit, domácí se nepoložili a naopak ještě několikrát pořádně zahrozili.
Na výsledku se už však nic nezměnilo.

Chomutov - Kadaň 3:2

Oba soupeři se dobře znají, v zápase šlo hodně o prestiž. Prim hrály v prvním poločase hlavně obrany, kterého toho útočníkům mnoho nedovolovaly.
Ve druhém poločase ale začaly góly padat jak na běžícím pásu.
Nejprve skóre otevřel kadaňský Zapský, jemuž připravil parketu Šabík, v rozmezí dalších tří minut nejprve vyrovnal Zelinka, po chybě brankáře Číže pak znovu vedla Kadaň díky brance Poustky, z rozehrání pak Zelinka šikovnou českou uličkou uvolnil Vávru a jeho umístěná střela znamenala vyrovnání na 2:2.
Další minuty patřily kadaňským hráčům, do dvou šancí se dostal Nádeník, do jedné Antonovič.
V 84. minutě ale musel za faul pryč ze hřiště Mikeš a Chomutovští přesilovku využili Kubánkem, který dal na konečných 3:2, čímž posunul chomutovský tým do finálového zápasu.

O 3. místo

Souš - Kadaň 2:6 (0:3)
Po dohodě se zápas o bronzové medaile hrál jen dvakrát třicet minut, ale i tento čas stačil hráčům Kadaně, aby svého soupeře rozstříleli.
Kanonýr Poustka začal svůj hattrick už ve třetí minutě, kdy naznačil přihrávku, ale přesně zakončil sám. Při druhém gólu udělal gólmanovi Souše kličku, na poločasových 3:0 pak zvyšoval Nádeník.
Kanonáda Kadaně pokračovala i po přestávce. Nejprve Zapský hlavou zužitkoval nahrávku Poustky, ten si pak ve spolupráci s Binderem zkompletoval hattrick.
O šestou branku se poté postaral Mikeš, za hosty výsledek jen kosmeticky upravili Karlovec s Haichernichem.

Finále

Chomutov - Spořice 5:0 (1:0)
Favorizovaný AFK LoKo Chomutov měl v prvním poločase s domácími hodně práce.
Musel hrát zodpovědně ve všech řadách a pečlivě si hlídat zkušené střelce Spořic. Špicarovi chyběla jen chvilka k přesnému zakončení, pokus Vašiny odhlavičkoval Šlehofer.
Jediný gól první půle vstřelil v pádu Bayer, ještě do poločasu mohl srovnat Schoř, ale neuspěl.
Po přestávce oba celky prostřídaly a brzy začaly padat i další góly. Brankostroj odstartoval chomutovský Campr, pak se třikrát do listiny střelců zapsal Kubánek.
Spořičtí trestuhodně spálili tři tutovky, které mohly zápas zdramatizovat. Nejvíce se na sebe mohl zlobit Sukovatý, kterému obrana AFK po dojmem náskoku několikrát v obraně doslova otevřela vrata.
Vítězství si chomutovští fotbalisté vybojovali lepší kondicí i přesnější střelbou, ta jim nakonec vynesla pohár pro vítěze.

 

Semifinále:

1. FC Spořice – FK SIAD Souš 2:1 (1:0) Vašina, Sukovatý – Novotný.
AFK LoKo Chomutov – FK Tatran Kadaň 3:2 (0:0) Zelinka, Vávra, Kubánek – Zapský, Poustka.

O 3. místo:

FK SIAD Souš – FK Tatran Kadaň 2:6 (0:3) Poustka 3, Nádeník, Zapský, Mikeš – Karlovec, Haichernich.
Finále:
AFK LoKo Chomutov – 1. FC Spořice 5:0 (1:0) Kubánek 3, Bayer, Campr.
Rozhodčí všech zápasů: Čokáš, Valenta, Michal.
Nejlepší brankář turnaje: Michal Kropáč (Spořice),
Nejlepší hráč turnaje: Oskar Kubánek (Chomutov).

Ohlasy po turnaji

Luděk Paroubský, trenér Kadaně: „Výborný turnaj, který prověřil kondici hráčů. Máme nové tváře a ty postupně zapadají do týmu. Sestava se začíná rýsovat. Díky organizátorům za tak kvalitní akci.“
Vlastimil Svoboda, trenér Spořic: „LoKo znovu potvrdila, že má silný a široký kádr hráčů. Naše základní sestava s nimi držela krok i tempo. Chtěli jsme prostřídat další hráče, ti už na soupeře nestačili. Ovšem škoda spálených tutovek. Soupeř vyhrál zaslouženě, pro nás je druhé místo povzbuzením.“
Čestmír Řehák, trenér Chomutova: „Proti Spořicím jsme nasadili další hráče z našeho kádru a hlavně v prvním poločase jsme kladli důraz na pečlivou defenzívu. V ní jsme chybu neudělali, rozhodla kondička a přesné zakončení. Všichni soupeři na turnaji byli silní a s trenéry jsme se shodli, že před krajskou soutěží to byla velice potřebná prověrka. Organizátorům se podařilo udělat velice kvalitní akci.“