Ve hře ještě byla i případná druhá příčka a možný postup do krajského přeboru, což se ale po vítězství divizního Litvínova nestalo.


Jako první se snažili zaútočit hosté, ale v sedmé minutě prošel středem hřiště domácí Vaňkát a otevřel skóre.


Vyrovnáno bylo ve 24. minutě, kdy se prosadil dobroměřický Hendrych a tentýž hráč o pár minut později poslal hosty dokonce do vedení!
Domácí ale zabojovali a ještě do poločasu strhli vedení na svoji stranu. Nejprve ve 37. minutě pohotovou střelou srovnal Vaňkát a v závěru poločasu se pak pěknou střelou do růžku zaskvěl Paldrman.


Také druhá polovina zápasu byla pohledná. Hrál se celoplošný fotbal s řadou pěkných akcí.


Aktivní spořický Vaňkát měl prsty i ve čtvrtém spořickém gólu. V 54. minutě dostal další míč do běhu, obešel obránce, poslal míč na Mašla a ten parádní střelou upravil na 4:2.


Dobroměřický Hendrych se dočkal hattricku o dvacet minut později, kdy proměnil penaltu odpískanou po faulu na něj.


To ale bylo ze strany hostů gólově vše, naopak Spořičtí přidali ještě dvě trefy. Nejprve i Vaňkát dosáhl hattricku, když proměnil Mašlovu přihrávku, v posledních vteřinách zápasu pak po parádní kombinaci pečetil na konečných 6:3 Mašl.


1. FC Spořice - JZD Středohor Dobroměřice 6:3 (3:2)


Branky: 7., 37. a 88. Vaňkát, 54. a 90. Mašl, 39. Paldrman - 24., 30. a 74. z penalty Hendrych. Rozhodčí: Volf, Lenkvik, Růžička. Žluté karty 3:3. Diváků: 150.


Spořice: Kropáč - Petr Svoboda, Ferenčík, Holub, Rezek (70. Pernekr), Kovácz, Pavel Svoboda, Pavlov (46. Vlček), Mašl, Vaňkát, Paldrman (75. Špicar). Trenér: Vl. Svoboda.