Hráči Slovanu Jirkov hostili Postoloprty a ty v úvodu zápasu vyvinuly hodně veliký nápor, který ve dvacáté minutě přetavil ve vedoucí gól Klimpl. Jirkovští se poté dostali do několika šancí. Chmelík, Friedl i Selecký je neproměnili, povedlo se to až Bauhofovi, který srovnal na 1:1.

Také do druhé půle vstoupili lépe hosté a po deseti minutách hry jim vedení vrátil Uhlík. Jirkovští se nevzdali a v 65. minutě vyrovnal bojovný Friedl. Konečná remíza 2:2 byla nakonec spravedlivá.

Slovan Jirkov - FK Postoloprty 2:2 (1:1). Branky: Friedl, Bauhof - Klimpl, Uhlík. Rozhodčí: Růžička, Janeček, Cébe. Žluté karty 4:2. Diváků: 150.
Jirkov: Boček - Freisinger, Hanzlík, Markuliak, J. Hruška - Chmelík, Selecký, Bauhof, Beluš - Šantora, Friedl. Střídali: Přibyl, M. Hruška.

Fotbalisté Ervěnic přivítali na svém trávníku mužstvo Horního Jiřetína a oba týmy od začátku preferovali hodně útočný fotbal. Akce střídala akci, šťastnější byli hosté, když v desáté minutě otevřel skóre Filo. Ervěnicím se podařilo srovnat v sedmnácté minutě, kdy se z dálky parádně trefil Vačlena. Stav 1:1 platil až do konce poločasu.

Bohužel po přestávce už domácí fotbalisté žádný další gól nepřidali a naopak začali úřadovat hosté. V šedesáté minutě poslal hosty znovu do vedení Balín, Ervěničtí poté vrhli všechny síly do útoku a hosté je za to ztrestali - do konce utkání vstřelili další tři góly a nakonec tak vyhráli 5:1!

TJ VČSA Ervěnice - Sokol Horní Jiřetín 1:5 (1:1). Branky: Vačlena - Filo, Balín, Vrána, Jankovič, Dohnal. Rozhodčí: Chytil, Krupka, Sobek. Žluté karty 1:2. Diváků: 100.

Ervěnice: Šefler - Jančička, Kašpárek, Burian, Pavlásek - Drda, Müller, Hlaváček, Národa - Bednář, Vačlena. Střídali: Niš, Valčík.