O výhře 3:0 rozhodl až druhý poločas

1.4.2007

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Vojtěch Bohátka
Černovice - Vedoucí tým fotbalového okresního přeboru, SK Větrník Černovice, hostil v sedmnáctém kole této soutěže na svém trávníku mužstvo Sparty Radonice.
Chuť vybojovat návrat do 1. B třídy diktovala domácím nebezpečného soupeře porazit. Černovickým hráčům se to povedlo až díky třem přesným trefám ve druhém poločase.
Zahřívací desetiminutovku začaly lépe Radonice. J. Kothánek mířil k tyči, ale domácí gólman Zvorník stačil na míč dosáhnout. Učebnicovou akci poté předvedli P. Kothánek s Vlachem a Prahem, ale nedokázali ji zakončit.
Teprve poté se do hry dostali i domácí. Ti byli o něco útočnější a pilnější ve střelbě, ovšem mezi tyče toho šlo málo. Nejblíže mířil ve 25. minutě Jindrák, Rákoš v dobré pozici na přihrávku těsně nedosáhl.
V závěrečných pěti minutách první půle mohly Černovice skórovat dokonce třikrát, ale nevyšlo to ani jednou a do šaten se tak odcházelo za bezbrankového stavu.
Domácím fotbalistům příliš nevyšel ani úvod druhé půle. Hra se vyrovnala a vypadalo to na remízu.
V 73. minutě domácí Pomajzl mířil místo do volné branky na jediného bránícího hráče. Vše si ale Černovičtí napravili o dvě minuty později, kdy Jindrák z blízka doklepl míč do radonické sítě. Za další čtyři minuty pak krásně přihrál Pomajzlovi, který ve skluzu zvýšil na 2:0. Na závěrečných 3:0 pak ještě do konce utkání pečetil svou druhou trefou Pomajzl.
“V první půli se nic neujalo, kluci znervózněli a přestávali bojovat. Pak se přece jen našli a po zásluze zvítězili. Ovšem teď máme čtyři utkání venku, je potřeba z nich získat sedm až devět bodů. Bude to fuška,“ řekl k utkání černovický kouč.
SK Větrník Černovice - Sparta Radonice 3:0 (0:0).

Branky: Pomajzl 2, Jindrák. Rozhodčí: Jakůbek, Schwarz, Votruba. ŽK 6:5. Diváků: 60.
Černovice: Zvorník - Pelc, SKupia, Neugebauer, Holek, Porubský, Rákoš, Pomajzl, Polukoška, Niš, Jindrák.
Radonice: Garaj - Onderka, Hamaček, Bau, J. Kothánek, Mahlej, Nicu, Novák, Vlach, Prah, P. Kothánek.
1.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Junioři FC Baníku Chomutov U17 (tmavě modří), na turnaji ve Spořicích ani jednou nezaváhali.

Junioři FC Baníku Chomutov ve Spořicích nezaváhali a postoupili do Final Four

Andrea Löblová, nová ředitelka Střediska knihovnických a kulturních služeb Chomutov

Atriu by pomohla volná wi-fi, říká nová šéfka knihovny a galerií

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 15. ledna 2018.

První Atletico svedlo těžký boj s poslední Chelsea

Chomutov – Dvanáctý zápas Krajského futsalového přeboru svedl dohromady vedoucí FC Atletico Chomutov „B“ s outsiderem soutěže týmem Chelsea bar Ústí nad Labem.

Exhejtman za ODS Šulc čeká na rozsudek kvůli zlatým padákům

Ústí nad Labem - Rozsudek v kauze exhejtmana Jiřího Šulce a jeho tzv. zlatých padáků pro bývalé ředitele dotačního úřadu ROP Severozápad padne příští týden. U Okresního soudu v Ústí nad Labem v pondělí probíhaly závěrečné řeči.

Stolní tenisté KST Jirkov C doma bojovali o záchranu, ale vyhrát nedokázali

Jirkov – Třetímu týmu stolních tenistů KST Jirkov se v Krajském přeboru I. třídy stále nedaří. Ze dvou zápasů dokázali bodovat jen v jednom.