Účastníci OP 2009/2010: Jiskra Kovářská, Sparta Radonice, Sokol Vilémov, Slovan Vejprty, SK Letovisko Perštejn, SK Málkov, Sokol Údlice B, FK Kyjice, FK Rašovice, FK Klášterec nad Ohří B, Slavoj Droužkovice, 1. SK Jirkov (všichni hrací den v úřední čas), SK Libědice (hrací den sobota, 14.00), 1. FC Spořice B (hrací den neděle, v úřední čas).


Podzimní rozlosování


1. kolo, 22. srpna, 17.00: Kovářská - Radonice, Vilémov - Spořice B, Vejprty - Perštejn, Málkov - Libědice, Údlice B - Kyjice, Rašovice - Klášterec B, Droužkovice - Jirkov.


2. kolo, 29. srpna, 17.00: Radonice - Jirkov, Klášterec B - Droužkovice, Kyjice - Rašovice, Libědice - Údlice B (29. srpna, 14.00), Perštejn - Málkov, Spořice B - Vejprty (30. srpna), Kovářská - Vilémov.


3. kolo, 5. září, 17.00: Vilémov - Radonice, Vejprty - Kovářská, Málkov - Spořice B, Údlice B - Perštejn, Rašovice - Libědice, Droužkovice - Kyjice, Jirkov - Klášterec B.


4. kolo, 12. září, 17.00: Radonice - Klášterec B, Kyjice - Jirkov, Libědice - Droužkovice (12. září, 14.00), Perštejn - Rašovice, Spořice B - Údlice B (13. září), Kovářská - Málkov, Vilémov - Vejprty.


5. kolo, 19. září, 16.30: Vejprty - Radonice, Málkov - Vilémov, Údlice B - Kovářská, Rašovice - Spořice B, Droužkovice - Perštejn, Jirkov - Libědice, Klášterec B - Kyjice.


6. kolo, 26. září, 16.30: Radonice - Kyjice, Libědice - Klášterec B (26. září, 14.00), Perštejn - Jirkov, Spořice B - Droužkovice (27. září), Kovářská - Rašovice, Vilémov - Údlice B, Vejprty - Málkov.


7. kolo, 3. října, 16.00: Málkov - Radonice, Údlice B - Vejprty, Rašovice - Vilémov, Droužkovice - Kovářská, Jirkov - Spořice B, Klášterec B - Perštejn, Kyjice - Libědice.


8. kolo, 10. října, 16.00: Radonice - Libědice, Perštejn - Kyjice, Spořice B - Klášterec B (11. října), Kovářská - Jirkov, Vilémov - Droužkovice, Vejprty - Rašovice, Málkov - Údlice B.


9. kolo, 17. října, 15.30: Údlice B - Radonice, Rašovice - Málkov, Droužkovice - Vejprty, Jirkov - Vilémov, Klášterec B - Kovářská, Kyjice - Spořice B, Libědice - Perštejn (17. října, 14.00).


10. kolo, 24. října, 15.30: Radonice - Perštejn, Spořice B - Libědice (25. října), Kovářská - Kyjice, Vilémov - Klášterec B, Vejprty - Jirkov, Málkov - Droužkovice, Údlice B - Rašovice.


11. kolo, 31. října, 14.30: Rašovice - Radonice, Droužkovice - Údlice B, Jirkov - Málkov, Klášterec B - Vejprty, Kyjice - Vilémov, Libědice - Kovářská (31. října, 14.00), Perštejn - Spořice.


12. kolo, 7. listopadu, 14.00: Radonice - Spořice B, Kovářská - Perštejn, Vilémov - Libědice, Vejprty - Kyjice, Málkov - Klášterec B, Údlice B - Jirkov, Rašovice - Droužkovice.


13. kolo, 14. listopadu, 14.00: Droužkovice - Radonice, Jirkov - Rašovice, Klášterec B - Údlice B, Kyjice - Málkov, Libědice - Vejprty, Perštejn - Vilémov, Spořice B - Kovářská (15. listopadu).