První poločas mnoho zajímavého nepřinesl. Oba celky preferovaly důsledné pokrytí protihráčů a tak šancí na branku bylo poskrovnu. Oldřichov nastřelil Jouzou ve 28. minutě tyč a třikrát se řítil kupředu z ofsajdové pozice, aniž by praporek šel vzhůru.
Za LoKo se prosadil minutu před poločasem střelec Baierl a dal svůj pátý soutěžní gól. Za minutu bylo vyrovnáno z penalty, kterou kopal Fryč.
Hned na začátku druhé části pořádně zatrnulo chomutovským. Jouzovi se podařilo prostřelit Patrovského, ale na brankové čáře ho zastoupil Cejthamr. Jouza to poté zkusil ještě jednou, našel jen dobře postaveného brankáře.
 
Po deseti minutách si LoKo vynutila převahu a tu měla prakticky do konce zápasu. Smůlu si vybral Šebek, když během minuty dvakrát pálil rovnou do brankáře Lilka. Obě střely stihnul vyrazit. Nepřekonal ho ani Vávra.
To se povedlo až Kubánkovi v 75.minutě. Po dvou minutách se ve skrumáži před Patrovským dostal míč k Jouzovi a bylo opět vyrovnáno.
Šest minut před koncem dala LoKo branku, která neplatila. Rozhodčí vyrobil nepochopitelnou chybu, když zfaulovaného Vávru nechal pokračovat v akci. Ten se napřahoval ke střele, když sudí písknul. Gól neplatil, LoKo se vrátila před vápno a rozehrávala přímý kop! Po rozehrání pálil tvrdě Šebek, Lilko zázračně zachránil. Poslední akce patřila Oldřichovu, Obrtlíkovi se nepodařilo zakončit přesně.
 
„Oldřichov si vede v přeboru dobře. Po prvním poločase jsme si vytvořili tlak i šance, do branky to padlo jen dvakrát. Chybělo kousek fotbalového štěstí. Branka z 84. minuty měla platit, ale k rozhodčím nejsem zvyklý se vyjadřovat,“ řekl po utkání chomutovský trenér Karel Šidlof.
„Byli jsme lepší v první půli, ale málo jsme stříleli. Hostům patřila druhá část. Myslím, že bod si zaslouží oba týmy,“ dodal oldřichovský kouč Tomáš Fidra.
 
Branky: Fryč z penalty, Jouza – Baierl, Kubánek. Rozhodčí: Hlinka, Baum, Šťastný. Žluté karty 1:2. Diváků: 60.
Patrovský - Čonka, Šlehofer, Cejthamr, Hodas - Kubánek , Campr, Kostka, Šebek - Vávra, Baierl