Krajský přebor ÚL – 20. kolo:

Litvínov B - Bílina 0:1, Souš - Roudnice 4:0, Vilémov - LoKo Chomutov 2:0, Litoměřice - Bezděkov 2:0, Modrá - Střekov 1:0, Neštěmice - Proboštov 5:1, Štětí - Žatec 6:1, Oldřichov - Tatran Kadaň 1:4.

 1. Vilémov   18 16 0­  2 52:11 48
2. Neštěmice   20 12 4 ­ 4 53:27 40
3. Roudnice  19 10 4 ­ 5 30:26 34
4. Proboštov   19 10 3­  6 43:31 33
5. L. Chomut.  19  9 5  ­5 27:25 32
6. Bezděkov  20  9 4­  7 37:33 31
7. Tn Kadaň   20  9 2­  9 33:31 29
8. Žatec  20  9 1­ 10 47:48 28
9. Střekov  20  8 4­  8 34:35 28
10. Bílina   19  7 2 ­10 24:34 23
11. Štětí   20  5 6 ­ 9 29:39 21
12. Modrá  17  6 2­  9 20:29 20
13. Oldřichov   19 ­ 6 1 12 34:42 19
14. Souš   18  5 3 1­0 32:45 18
15. Litoměřice  19  4 4 ­11 24:39 16
16. Litvínov B  19  3 5 11­ 16:40 14

1. A třída ÚL sk. B – 16. kolo:

Duchcov -Ledvice 1:0, SK Kopisty - Ervěnice 1:1, Sn Jirkov - Domoušice 0:0, Postoloprty - Louny 0:1, Spořice - Březno 2:1, L. Chomutov B - Dobroměřice 4:2, H. Jiřetín - Tuchořice 3:2.

 1. Dobroměř.  16  9 5  ­2 42:27 32
2. Spořice   16 10 1 ­ 5 31:22 31
3. Ledvice   15  9 3 ­ 3 39:16 30
4. H. Jiřetín  15  9 3­  3 29:14 30
5. Louny  15  8 5 ­ 2 22:10 29
6. Duchcov  1­6  8 3  5 31:25 27
7. SK Kopisty  16  6 4 ­ 6 42:37 22
8. Ervěnice 16  6 3 ­ 7 28:35 21
9. Postolop.   16  5 5  ­6 30:26 20
10. L.Chomut. B  15  4 5 ­ 6 20:24 17
11. Domoušice   16  3 6 ­ 7 24:34 15
12. Tuchořice   16  4 2 ­10 19:34 14
13. Březno 15  2 6 ­ 7 19:21 12
14. Sn Jirkov   15  0 1­ 14  8:59  1

1.B třída ÚL sk. C – 16. kolo:

Žatec B - H. Jiřetín B 3:0, Klášterec - Černovice 7:3, Černčice - Lenešice 1:1, Louny B - Havraň 2:0, Bř. Chomutov - Podbořany 2:2, Meziboří - Souš B 2:3, Málkov - Strupčice 0:3.

 1. Klášterec  16 13 2­  1 49:20 41
2. Strupčice  16 11 2 ­ 3 41:16 35
3. Podbořany   16 10 3 ­ 3 43:17 33
4. Žatec B   16  8 2  6­ 37:29 26
5. Souš B 16  7 5  4­ 36:34 26
6. Lenešice 15  8 2 ­ 5 34:36 26
7. Havraň  15  6 ­4  5 22:14 22
8. Černovice  16  6 3 ­ 7 32:32 21
9. H.Jiřetín­B  16  5 4  7 18:32 19
10. Meziboří  15  3 6 ­ 6 26:30 15
11. Louny B  16  4 2 10­ 14:37 14
12. Černčice  16  3 3 ­10 17:32 12
13. Bř. Chom.  15  2 4  ­9  9:29 10
14. Málkov   16  3 0­ 13 18:38  9

Více se dočtete v úterním tištěném vydání Chomutovského deníku.