Divize B – 30. kolo: Chomutov – Rakovník 3:3. Blšany – Nový Bor 1:0. Most B – Chodov 0:0. Toužim – Čelákovice 1:0. Teplice B – Litvínov 1:1. Český Brod – Kladno B 0:2 (0:2). Brozany – ŘEZUZ Děčín 2:2. Česká Lípa – Jirny 2:2.

1. Česká Lípa  30 23 4 ­ 3 55:24 73
2. Jirny  30 22 4 ­ 4 82:40 70
3. Chomutov  30 16 6­  8 64:34 54
4. Teplice B  30 15 5 10­ 65:40 50
5. ŘEZ Děčín  30 14 6­ 10 56:50 48
6. Čelákovice 30 13 5 ­12 52:36 44
7. Český Brod 30 11 9­ 10 38:37 42
8. Litvínov  30 12 4­ 14 43:49 40
9. Brozany  30 13 1 ­16 47:45 40
10. Most B  30 11 5 14­ 49:44 38
11. Rakovník   30 11 4­ 15 42:62 37
12. Kladno B  30 10 7 13­ 36:43 37
13. Chodov  30  9 7­ 14 29:48 34
14. Blšany  30 10 4 ­16 43:66 34
15. Toužim  30  5 5­ 20 30:86 20
16. Nový Bor  30  5 4 ­21 33:60 19

Krajský přebor – 30. kolo: Litvínov B – Proboštov 2:3 Souš – Litoměřice 1:0 Vilémov – Modrá 4:0 Bílina – Neštěmice 2:1 LoKo Chomutov – Štětí 4:1 Roudnice – Oldřichov 6:1 Bezděkov – Tatran Kadaň 2:2 Střekov – Žatec 1:5

1. Vilémov  30 24 1­  5 82:29 73
2. Neštěmice  30 19 4 ­ 7 81:43 61
3. L. Chomut.  30 15 8  ­7 53:40 53
4. Proboštov  30 16 4­ 10 64:51 52
5. Tn Kadaň   30 15 4­ 11 52:44 49
6. Žatec   30 15 3­ 12 78:63 48
7. Roudnice  30 14 6 ­10 47:42 48
8. Bezděkov  30 12 5­ 13 55:61 41
9. Souš  30 12 4 1­4 73:68 40
10. Modrá  30 11 4­ 15 44:57 37
11. Bílina  30 11 3 ­16 35:59 36
12. Střekov  30 10 4­ 16 48:67 34
13. Litoměřice  30  9 5 ­16 38:51 32
14. Štětí  30  8 8 ­14 45:58 32
15. Litvínov B  30  7 6 17­ 35:60 27
16. Oldřichov  30 ­ 7 1 22 43:80 22

I. A třída sk. B – 26. kolo: Duchcov – Dobroměřice 2:1, SK Kopisty – Sn Jirkov 5:2 Ledvice – Postoloprty 1:1 (1:1). Ervěnice – Spořice 1:2. Domoušice – L. Chomutov B 0:1 Louny – H. Jiřetín 0:1, Březno – Tuchořice 5:0.

1. H. Jiřetín  26 18 4­  4 55:24  58
2. Louny  26 16 6 ­ 4 66:23  54
3. Spořice  26 17 2 ­ 7 56:34  53
4. Dobrom.  26 14 8  ­4 70:39  50
5. Duchcov  2­6 13 3 10 55:47  42
6. Ledvice  26 11 6 ­ 9 52:36  39
7. L.Chom. B  26 10 8  8­ 41:38  38
8. SK Kopisty  26  9 7 ­10 61:53  34
9. Postolop.  26  8 9  ­9 43:39  33
10. Březno  26  8 8 ­10 43:32  32
11. Ervěnice  26  8 4 ­14 37:62  28
12. Domouši.  26  5 7 1­4 39:63  22
13. Tuchořice  26  5 2 ­19 29:65  17
14. Sn Jirkov  26  2 2­ 22 25:117  8

I. B třída sk. C – 26. kolo: Žatec B – Souš B 2:4, Klášterec – Černčice 1:1, H. Jiřetín B – Louny B 1:2, Černovice – Bř. Chomutov 2:3, Lenešice – Meziboří 4:3, Havraň – Málkov 2:4, Podbořany – Strupčice 0:7.

 1. Klášterec  26 19 3­  4 67:33 60
2. Strupčice  26 18 3 ­ 5 75:26 57
3. Podbořany  26 15 4 ­ 7 66:43 49
4. Souš B  26 12 7  7­ 57:54 43
5. Havraň  26 12 ­5  9 39:30 41
6. Žatec B  26 12 3 11­ 64:55 39
7. Lenešice  26 11 3 ­12 54:77 36
8. Černovice  26  9 5 ­12 51:56 32
9. Bř. Chom.  26  9 4 1­3 37:52 31
10. Černčice  26  8 5 ­13 35:42 29
11. H.Jiřetín­B  26  7 7 12 29:49 28
12. Louny B  26  8 3 15­ 33:54 27
13. Meziboří  26  5 7 ­14 44:57 22
14. Málkov  26  6 3­ 17 38:61 21