Divize B – 25. kolo: Čelákovice-Chomutov 1:0, Jirny-Most B 1:0, Česká Lípa-Teplice B 3:2, Kladno B-Nový Bor 3:0, Litvínov-Chodov 1:2, Rakovník-Toužim 3:2, Brozany-Český Brod 3:1, Děčín – Blšany – odloženo pro střevní potíže hostujícího celku.

1. Česká Lípa  25 19 3 ­ 3 46:21 60

2. Jirny  25 19 2 ­ 4 65:34 59

3. Chomutov  25 15 5­  5 58:25 50

4. ŘEZ Děčín  24 13 3­  8 49:38 42

5. Český Brod  25 11 8­  6 36:27 41

6. Teplice B  25 12 4  9­ 54:35 40

7. Čelákovice  25 11 4 ­10 45:32 37

8. Brozany  25 11 0 ­14 39:38 33

9. Litvínov   25 10 3­ 12 38:39 33

10. Rakovník 25 10 3­ 12 36:51 33

11. Kladno B 25  8 7 10­ 28:33 31

12. Most B 25  8 4 13­ 37:41 28

13. Chodov  25  8 4­ 13 24:42 28

14. Blšany 24  7 2 ­15 32:58 23

15. Toužim 25  4 4­ 17 23:70 16

16. Nový Bor 25  3 4 ­18 28:54 13

Krajský přebor – 25. kolo: Neštěmice-Litvínov B 6:1, Proboštov-Bílina 1:2, Střekov-LoKo Chomutov 0:3, Bezděkov-Roudnice 1:3, Oldřichov-Litoměřice 1:2, Štětí-Modrá 1:2, Kadaň – Souš 1:1, Žatec – Vilémov 4:2.

1. Vilémov  25 21 0­  4 69:22 63

2. Neštěmice  25 16 4 ­ 5 69:32 52

3. L. Chomut.  25 12 8  ­5 39:31 44

4. Proboštov  25 13 3­  9 53:40 42

5. Žatec  25 12 3­ 10 61:56 39

6. Tn Kadaň  25 12 3­ 10 43:39 39

7. Roudnice  25 11 5 ­ 9 35:38 38

8. Bezděkov  25 11 4­ 10 47:47 37

9. Modrá  25 10 4­ 11 39:43 34

10. Bílina  25 10 3 ­12 32:42 33

11. Střekov  25  9 4­ 12 40:53 31

12. Souš  25  8 4 1­3 52:60 28

13. Štětí  25  6 7 ­12 33:47 25

14. Litoměřice  25  6 5 ­14 32:48 23

15. Litvínov B  25  5 6 14­ 27:53 21

16. Oldřichov  25 ­ 6 1 18 37:57 19

1. A třída – Skupina B – 21. kolo: Spořice-Duchcov 4:2, Tuchořice-SK Kopisty 2:1, Dobroměřice-Ledvice 3:1, Březno-Ervěnice 5:0, Louny-Domoušice 8:0, Horní Jiřetín-Slovan Jirkov 4:1, L. Chomutov B – Postoloprty 1:1.

1. H. Jiřetín  21 14 4­  3 44:19 46

2. Louny  21 13 5 ­ 3 55:17 44

3. Spořice  21 13 2 ­ 6 45:30 41

4. Dobroměř.  21 11 7  ­3 55:31 40

5. Ledvice  21 10 4 ­ 7 45:27 34

6. Duchcov  2­1 10 3  8 39:34 33

7. Postolop.  21  7 7  ­7 38:30 28

8. L.Chomut.B  21  7 6 ­ 8 31:33 27

9. SK Kopisty  21  6 7 ­ 8 49:48 25

10. Ervěnice  21  7 3 ­11 31:47 24

11. Březno  21  5 8 ­ 8 31:25 23

12. Domoušice  21  4 7 ­10 29:50 19

13. Tuchořice  21  5 2 ­14 24:50 17

14. Sn Jirkov  21  2 1­ 18 17:92  7

1. B třída – Skupina C – 21. kolo: Bř. Chomutov-Žatec B 6:5, Strupčice-Klášterec 3:1, Podbořany-Černovice 3:1, Havraň-Lenešice 5:1, Málkov-Černčice 0:1, Meziboří-Louny B 1:1, Souš B-H. Jiřetín B 1:1.

1. Strupčice  21 15 2 ­ 4 54:22 47

2. Klášterec  21 15 2­  4 55:30 47

3. Podbořany 21 13 4 ­ 4 56:26 43

4. Havraň  21 12 ­4  5 35:16 40

5. Žatec B   21 11 3  7­ 55:38 36

6. Souš B   21  8 6  7­ 41:45 30

7. Lenešice   20  9 2 ­ 9 39:52 29

8. Černovice  21  7 4 ­10 39:42 25

9. H.Jiřetín­B   21  6 6  9 25:39 24

10. Louny B   21  6 3 12­ 21:43 21

11. Meziboří   21  4 7 ­10 35:44 19

12. Bř. Chom.  20  5 4 1­1 25:41 19

13. Černčice  21  5 4 ­12 23:39 19

14. Málkov  21  4 1­ 16 23:49 13