Krajský přebor


Po sehraném třináctém kole zbývají do zimní přestávky už jen dvě kola. V tom uplynulém se hrálo derby Tatran Kadaň – AFK LoKo Chomutov. Uplynulá bilance je lepší pro domácí, navíc LoKo třikrát v řadě prohrála, zatímco Tatran v posledních kolech konečně body připisuje. Na hosty ztrácel už jen tři body a chystal se je srovnat.


Lepší formu ale předvedli chomutovští hráči. V průměrném zápase byli většinu času lepší, mnoho šancí domácím na změnu v tabulce nenabídli. LoKo se výhrou dostala na čtvrté místo, vede skupinku dalších tří pronásledovatelů Roudnice, která je pod vedoucím Vilémovým a Neštěmiceni. Šluknovští tabulku vedou s přehledem, podzim patří jim.


Ve čtrnáctém kole hraje LoKo doma s devátým Oldřichovem, Kadaň zajíždí na trávník třetí Roudnice.


1. A třída


Tři kola před koncem se čekalo, že soutěž povedou Ledvice. Ty hodně kostrbatě bodovaly proti LoKo Chomutov B. Utkání pro sebe otočily až v posledních dvanácti minutách. Před nimi je ale o tři body Horní Jiřetín a na záda jim dýchá s 22 body dvojice Dobroměřice – Spořice. Až páté jsou Louny, což je určitě netěší.


Nespokojeni jsou s vývojem i Ervěnice na sedmém místě. Teď v derby hostí LoKo B a dá se čekat velká bitva o body. Březno tlačí dolů pět remíz a proti Dobroměřicím při dobrém výkonu je na obzoru šestá. I když překvapení se nevylučuje.


Bez bodů stále zůstává Slovan Jirkov a jako řada jiných celků už vyhlíží zimní pauzu.


1. B třída


Náskok vedoucího Klášterce se snížil už na tři body a začínají se na něj tlačit Podbořany a také Strupčice. Ty se postupně rozstřílely a rádi by formu potvrdily v Havrani. Klášterec v devíti vyučil poslední Březeneckou z efektivní hry a ta teď musí hodně přidat aby soutěž udržel.


Určitě překvapil nováček z Málkova, když si poradil s Černovicemi. Tím se na ně dotáhnul. Smutnější je, že všichni tři tabulku uzavírají. Poskočit výš je možné. Černovice hostí Meziboří, Málkov hraje v Lenešicích, Baník v Jiřetíně. Kvalitní fotbal se dá čekat v utkání Klášterec – Louny.