Poslední patnácté kolo Ústeckého krajského přeboru se hrálo za deštivého počasí a náročného rozbláceného terénu, třetí Kadaň přivítala na svém trávníku vedoucí Děčín. Míč se často zastavoval na některých místech v loužích. To poznamenalo oba týmy které se pohybují na špičce tabulky.
Tentokrát neměl fotbal logiku, neboť míč hráče neposlouchal tak, jak by si představovali. Utkání bylo těžké jak pro obě mužstva, tak i pro rozhodčí. Hráči kupili chybu za chybou a tak nebylo divu, že zápas skončil bez branek.
Utkání nemělo valnou úroveň, většinou se hrálo ve středu hrací plochy. V Prvním poločase domácí brankář zasahoval proti přesné střele Vlasáka. Musel se pořádně natáhnout, aby stačil nohou míč vyrazit zpátky do hřiště. Poustka se několikrát pokoušel ohrozit brankáře hostí Chodra, ten však stačil jeho střely pochytat. Tatran měl v první půli výhodu tří rohových kopů, které ovšem nedokázal využít ke vstřelení branky.
Druhá půle pokračovala zajímavou akcí hostů. Brankář Turánek musel zachraňovat nebezpečnou akci útočníka Dvořáka. Vyběhl z vápna a děčínského hráče srazil. Dostal za to červenou kartu. Na jeho místo přišel náhradní brankář Neček, který ač nerozchytán, musel si zvyknout na těžký terén, který byl čím dál víc náročnější a nedovoloval oběma týmům zakládat pohlednější akce. Děčínští fotbalisté Vlasák a Žák měli ještě několik příležitostí, jejich míče však putovaly mimo. Domácí dobře bránili a take se dostávali do šancí. V 73. minutě se musela třikrát zapotit obrana hostí, když rozehrával své rohové kopy Poustka. Škoda jen, že kadaňští záložníci nestačili Poustkovo centry umístit do Chodorovo branky. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.
FK Tatran Kadaň – FK ŘEZUZ Děčín 0:0
Rozhodčí: Jiřík, Prágl, Zaňka. Žluté karty 1:1. Červené karty 1:0. Diváků: 200.
Kadaň: Turánek (47. Nečas) – Čibenka, Bohuslav (70.Paul), Šabík, Zapský, Sachar (86. Šimoníček) – Kováč, Hádeník, Uhlík – Poustka, Mikeš.
Pořadí na čele tabulky krajského přeboru je po podzimní části následující: 1. Vilémov 35 bodů, 2. Děčín 33 bodů, 3. Kadaň 31 bodů, 4. Roudnice 28 bodů, 5. Chomutov 24 bodů.