“Začátek byl z naší strany hodně špatný. Mančaft jsme dali dohromady na poslední chvíli a v této sestavě ještě nehrál. Úvodních deset minut jsme se hledali a dělali chyby,“ vrací se k začátku zápasu manažer Tatranu Jan Hudák.


A právě v nepovedené úvodní desetiminutovce Kadaňští poprvé inkasovali, ve třetí minutě využil domácí M. Novotný standartní situaci a poslal Střekov do vedení.


“O pár minut později jsme měli velké štěstí. Domácí kopali penaltu, ale kopli ji do břevna. Postupně jsme pak začali přebírat iniciativu, šťastně jsme vyrovnali a začali být lepší,“ dodává manažer Hudák. Zmiňovanou penaltu neproměnil střekovský Čítek a vyrovnávací gól ze 35. minuty si připsal Nádeník.
Ve druhém poločase už byli kadaňští fotbalisté aktivnější než soupeř a bylo jen otázkou času, kdy strhnou vedení na svoji stranu. To se jim sice povedlo až deset minut před koncem, ale gól byl logickým vyústěním zlepšené hry Tatranu.


“Do vedení nás poslala krásná střela Sachara z dálky. Na konci zápasu pak utekl Poustka a lišácky vstřelil třetí gól,“ přibližuje Jan Hudák rozhodující okamžiky zápasu.


TJ Střekov - Tatran Kadaň 1:3 (1:1)


Branky: 3. M. Novotný - 35. Nádeník, 80. Sachar, 87. Poustka. Ve 25. minutě neproměnil střekovský Čítek pokutový kop.
Kadaň: Turánek, Čibenka, Basl, Paul, Zapský, Sachar, (Jelínek), Forgáč (Bašek), Nádeník, Rosendo, Poustka, Mikeš.