Trávník byl vzhledem k předcházejícímu lijáku velmi promočený a tak si na něj oba týmy dlouho zvykaly.Nebylo to jednoduché ani pro rozhodčí při posuzování nedovolených zákroků.

Soupeř ze Soběchleb figuruje na 14. místě, nedaří se jim v obraně ani v útoku. Přes velkou převahu se domácím dlouho nepodařilo vstřelit branku. První gól si kadanští mohli zakřičet až ve 38. minutě, kdy kanonýr Zapský využil svou šanci a vstřelil první branku.
Ve druhé části hry domácí opět rychle kombinovali. V 52. minutě zaznamenal druhý gól Tatranu záložník Mikeš. Rozjetí domácí pokračovali ve svižném tempu. Pozadu nezůstal ani Poustka, který přidal třetí branku v 55. minutě. Kadaňští byli stále při chuti, neustále se dostávali do pokutového území, čtyřikrát nastřelili tyč soběchlebské branky. Pomyslnou tečku za utkáním udělal v 66. minutě rychlonohý Šimoníček, který přidal čtvrtou branku Tatranu.
V devíti utkáních tak vstřelili kadaňští hráči 21 branek a inkasovali jich 9. Nyní mají 19 bodů a stále pronásledují vedoucí Děčín.
FK Tatran Kadaň – TJ Soběchleby 4:0 (1:0)

Branky: 38. Zapský, 52.Mikeš, 55.Poustka, 66.Šimoníček, rozhodčí: Milichovský – Ševčík, Holovský, ŽK: 2:3, Diváci:150

„Byli jsme si vědomí, že soupeř bude především bránit. Tomu přizpůsobil také hru. Dlouho nám trvalo, než jsme při našem velkém tlaku vstřelili první branku. V průběhu utkání jsme trefili čtyřikrát tyč. Na těžkém terénu jsme zaslouženě vyhráli“, řekl po utkání asistent trenéra Luděk Pardubský.
Sestava Kadaně: Turánek – Sachar, Šimoníček, Nádeník – Čibenka, Paul, Horváth, Zapský, Mikeš – Poustka, Uhlík. Střídali: Binder, Pasl, Švec.