Domácí od úvodního výkopu bojovali s plným nasazením, přestože hráče soužilo velké vedro.
Hned v úvodních minutách se do velké šance dostal kadaňský Šimoníček, ale trefil jen tyč. Tentýž hráč pak o chvilku později ukázal, že góly dávat umí. Gólman Modré jeho ne příliš prudkou střelu podcenil a míč tak skončil až v síti.
Hosté ale zvýšili svou aktivitu, začali hrát po celé šíři hřiště a vybojovali několik rohových kopů. Běžela 23. minuta a po jednom z nich poslal Štercl míč na Andoka a taen hlavou poslal míč za záda bezmocného Turánka.
První poločas tak skončil nerozhodně 1:1.
Ve druhé části hry to byli opět domácí fotbalisté, kteří zapnuli na plné obrátky a bojovali o každý míč.
V 55. minutě poslal tvrdou ránu na branku kadaňský kanonýr Poustka, Jeřábek ale míč vyrazil. Ten poté vybojoval Mikeš a po jeho trefě vedl Tatran 2:1.
Na druhé straně byl blízko k vyrovnání Cerman, jeho střela naštěstí prolétla jen těsně vedle Turánkovy branky. Domácí podnikli rychlý protiútok, do pokutového území Modré nacentroval Poustka, na míč si naběhl Mikeš a hlavou vstřelil třetí gól Kadaně.
V sedmdesáté minutě mohl snížit rychlonohý Hoffman, jehož střelu dobrým zákrokem zlikvidoval Turánek. Poté hosté kopali čtyři rohové kopy za sebou, ale nic z toho nedokázali zužitkovat.
Čtyři minuty před koncem zápasu mohl domácí střídající Črep zvýšit skóre, jeho tvrdou střelu Jeřábek nadvakrát zlikvidoval.
FK Tatran Kadaň - Jiskra Modrá 3:1 (1:1)
Branky: 16. Šimoníček, 55. a 68. Mikeš - 23. Andok. Rozhodčí: P. Černý, F. Černý, Volf. Žluté karty 1:3. Diváků: 250.
Kadaň: Turánek - Čibenka, Křivda (75. Basl), Šabík, Zapský - Paul, Šimoníček (83. Črep), Nádeník, Bohuslav - Poustka, Mikeš (Štádlík). Trenéři: Jebavý, Porubský.
Díky tomuto vítězství se Kadaň dostala na sedmé místo tabulky, příší utkání sehrají Kadaňští v Libočanech, kde hraje béčko Blšan.