Do značné míry to byla zásluha obou brankářů, ke cti chomutovských hráčů toho domácí Ancin musel ukázat víc než Patrovský. Hlavně díky jemu udržela Roudnice čisté konto, na domácím trávníku tak na jaře zůstává neprůstřelná.


Hned v první minutě se domácí Brožík s Mikasem řítili na branku Chomutova, ale sami se srazili a bylo po šanci. V dalších minutách se dopředu víc prosazovali Chomutovští. Roudnický gólman Ancin se poprvé ukázal po šancích Kubeše a Žďánského.


Největší závar předvedli hosté ve 36. minutě. Centr zprava šel na Kubeše a v přehuštěném vápně domácím hodně pomohla pořádná dávka štěstí. Míč se odrazil od břevna, potom od tyče poskakoval po brankové čáře a přestože se Chomutovští dohadovali, že byl celým objemem až za ní, rozhodčí gól neuznal.


Druhá půle začala velikým náporem domácího týmu, který hosty nepustil téměř dvacet minut na svoji polovinu. Gólman Patrovský s obranou prožívala těžké chvíle, ale domácí do jasné šance nepustili.


V šedesáté minutě mohli Roudničtí skórovat hned třikrát, jejich nápor polovil až o chvíli později, kdy na druhé straně zahrozil Žďánský.


“Zraněný střelec Kala nám chybí,“ stěžoval si po zápase roudnický trenér Fečo. „Ve druhé půli jsme tlačili, ale bez efektu. Celkově to bylo vyrovnané utkání, ztráta dvou bodů ovšem mrzí,“ dodal.


Chomutovský trenér Lukáš Fišer zápas okomentoval slovy: „V první půli jsme měli na tři góly, neujalo se nic. Přesné zakončení nás trápí, navíc gólman Ancin svůj tým podržel. Před zápasem bych remízu bral, po něm musím říct, že první poločas jsme měli vyhrát a tím i celý zápas.“


SK Roudnice n. L. - AFK LoKo Chomutov 0:0


Rozhodčí: Materna, M. Klobása, Milichovský. Žluté karty 2:2. Diváků: 320.


Roudnice: Ancin - P. Bartůněk, Rubeš, Cibulka, Skokan, Adelt, Dohnal (56. J. Bartůněk), Lukášek, Neuman (67. Čaněk), Brožík, Mikas.
Chomutov: Patrovský - Sojčík (84. Jarolím), Mareš, Hodas, Cejthamr, Campr, Žďánský, Zelinka, Kubánek (90. Šlehofer), Dobiáš, Kubeš (54. Tichý).