Údlice doma vysoko porazily Kyjice 7:1. Kovářská doma podlehla rezervě Klášterce. Otvice poprvé vyhrály, porazily doma 1. SK Jirkov. Vrskmaň bude dohrávat zápas 6. kola s Vejprty rovněž ve středu 26. září.

Sokol Údlice - FK Kyjice 7:1 (2:1).

Branky: Vaňkát 3, Hakl 2, Kováč 2 - Bláha. Rozhodčí Čokáš, Formánek, Fafala. ŽK 3 - 1. Diváků. 60. Hosté vzdali druhou půli a domácí je tvrdě za to ztrestali.
Údlice: Sabadoš - T. Csöle (Grössl), Bugr, Fiala, L. Csöle, Rajnyš, Kováč (Kadlec), Klučerovský (Vytrhlík), Vaňkát, Haldovský, Hakl.
Kyjice: Žižka - Kabát, Burda, Pešek, Šafer, Duga, Gutwirth, Polák (Nedvěd), Baťha, Bláha, Bundzik (Csáno).

Sokol Otvice - 1. SK Jirkov 3:2 (2:0).

Branky: Novák 2, Bláha - Dráb, Trávníček. Rozhodčí Tláskal, Jetenský, Bartoň. ŽK 1 - 1, ČK 1 - 0. Diváků: 70. Hosté byli po celý zápas herně lepší, ale bez úspěšné koncovky.
Otvice: Strnisko - Keprt, Růžek, Krejčík, Michálek, Srbecký (Bláha), Fedák, Vostrý, Pelikán, Novák, Pešta.
1. SK Jirkov: Šilhan - D. Rožič, Reiner, Porcal, Tobisch (Strnad), Trávníček, Sedlecký (Budkovský).

SK Letovisko Perštejn - Sparta Radonice 4:1 (1:1).

Branky: Pohlot 2, Kovalík z PK, Taška - Nicu Bodnar. Rozhodčí Draksel, Menšík. ŽK 0 - 1. Diváků: 40. první poločas se domácím herně nepovedl. V druhém hráli více při zemi, čímž jasně hosty přehráli.
Perštejn: Šilhavý - Javorek, Taška, Milan Godiš, Škultéty, Vykouk (Jícha), Michal Godiš, Holeček, Hronek, Kovalík, Pohlot.

Sokol Vilémov - Slavoj Droužkovice 1:0 (0:0).

Branka: Vaškovič. Rozhodčí Franko. ŽK 2 - 1. Diváků: 60. Domácí se začínají odrážet ode dna tabulky. Jediný gól padl deset minut před závěrem utkání.
Vilémov: Procházka - Šperk, Vaškovič, Dudík, Reihs, Klíma, Fefrčík, Weiss, Lesňák (P. Budák), Kirchmayr, M. Ježek.
Droužkovice: Kochlöfl - Šulc, Horváth, Klöpsch, Bamburák, Šebek, Pipek, Hrebičík, Popek (Polák), Chlouba, Karhan.
H.V. Vrskmaň - Slovan Vejprty - bude sehráno ve středu 26. září.

Jiskra Kovářská - FK Klášterec nad Ohří 3:4 (2:3).

Branky: Lorenc 2 (1 z PK), Papučík - Kučera 2 (obě z PK), Procházka, Hádek. Rozhodčí Valenta, Petrovka. ŽK 0 - 1. Diváků: 90. Utkání velmi dobré úrovně, hrané velmi korektně. Hosté měli více štěstí, domácí neproměnili pokutový kop.
Kovářská: Zelinka - Janovský, Filous, Valeš, Seifert (P. Hablawetz), Otta (Řehoř), Papučík, O. Lorenc, Z. Lorenc, Bulín.
Klášterec n.O.: Škvrna - Kubinec, Kolitsch, Procházka, L. Javorek, Petrovec, Herich, Hlaváček, Holeček, Hádek (Klimčák), Kučera (Kovařík).

FK Rašovice - Sokol Místo 1:2 (1:1).

Branky: Havlíček - M. Vokatý, Novák. Rozhodčí Jakůbek, Andrle. ŽK 1 - 1. Diváků: 30. Hosté se ujali vedení brankou Martina Vokatého, hosté během deseti minut dokázali vyrovnat. V druhém poločase hosté vstřelili vítěznou branku. Přesto byly Rašovice důstojným soupeřem mužstva, které ještě neprožilo hořkost porážky.
Rašovice: Šrámek - Šindelář (R. Pech), Havlíček (Čermák), Kolomijec, Souček, Šůcha, Jiránek (Šindelář), M. Bartl, Tománek, Zmrhal, K. Pech.
Místo: Rosa - Votava (Croce), Krejza, Šulyok, V. Lípa, Bělský, Chýle, M. Vokatý, Bielesz, Novák (Jelínek), Baďura.

1. FC Spořice B - SK Málkov 2:5 (0:4).

Branky: Váňa, Falc - De Stefanis, T. Boháček, T. Sobek, Aschenbrenner (PK), Oliva. Rozhodčí Holub, M. Sobek, Novák. ŽK 2 - 4. Diváků: 70. Hosté vedli v prvním poločase 4:O (čtvrtý padl z PK). Domácí vstřelili dvě branky téměř v závěru utkání.
Spořice: Janáček - Wiedner, Blaško, Hašek, Gründl, Váňa, Otto, Hajný, Schön, Bouček (Falc), Špicar (Fritsch).
Málkov: Hagenštoc - Jelínek, Dušek, Hartman, Richter, De Stefanis, Drda, Aschenbrenner, T. Boháček (Oliva).