Už v páté minutě Slovanky vedly 1:0, když dostala míč Lenkviková a přesnou střelou nedala brankářce šanci. Hra se poté vyrovnala, ale hráčky Krupky si žádnou větší příležitost nevytvořily.

Domácí fotbalistky podruhé udeřily pět minut před koncem poločasu a jako přes kopírák se opakovala situace z prvního gólu, jen na konci byla tentokrát skórující Haspeklová.

Ještě do přestávky pak vstřelila uklidňující gól do šatny znovu Haspeklová - 3:0.

Do druhého poločasu nastoupila Krupka se snahou zkorigovat výsledek zvýšenou bojovností a tvrdostí, ale ani to nepomohlo.
V šedesáté minutě přidala čtvrtou trefu domácích Novotná a po chybě brankářky upravila Cestrová na konečných 5:0.

FK Slovan Jirkov - FK Krupka 5:0 (3:0)

Branky: Haspeklová 2, Lenkviková, Novotná, Ces– trová.
Jirkov: Hausdorfová - Farářová, Mayerová, Mon. Plochá, Mar. Plochá - Pešoutová, Kolomazníková, Lenkviková, Ivančíková - Cestrová, Haspeklová. Střídaly: Novotná, Palečková. Trenéři: Delinčák, Pittner.