A v zápase to bylo znát. Od prvních minut domácí fotbalistky své soupeřky zatlačily na jejich polovinu, vytvořily si řadu šancí a do dvacáté minuty vedly už 2:0. Na poločasových 3:0 pak upravovaly v závěru první půle.

I druhý poločas ale patřil holoubkovským fotbalistkám a po dvanácti minutách hry platil pro Droužkovice až hrozivý stav 5:0.

Hra se poté alespoň trochu vyrovnala, protože se zranila jedna z domácích fotbalistek a protože Holoubkov neměl nikoho na střídání, dohrával se zápas v deseti na obou stranách.

Z týmu hostů se do nadějných šancí dostala Huňadyová s Panuškovou, Huňadyová ale uspěla až o několik okamžiků později, kdy vstřelila čestný úspěch svého týmu. Na konečných 6:1 pak Holoubkov upravil v závěru utkání.

Droužkovické fotbalistky nastoupily v sestavě: Abbrentová, Váňová, Bábíčková, Dojáčková, Frantová, Panušková, Badinková, Flachsová, Huňadyová, Rychvalská.

Zápas řídili rozhodčí Týc, na žluté karty to bylo 1:1.