FbK Prty - FbC 98 DDM Chomutov 4:9 (3:5, 0:2, 1:2). Branky Chomutova: Novotný 2, Brand, D. Kämpf 2, Dočkal, Hejcman, B­oháček.
V tomto utkání se Chomutovští zpočátku trápili víc, než by čekali, ještě v polovině první třetiny byl tav 3:3. Chomutov ale poté přepnul na vyšší výkonostní stupeň a postupně odskočil až na čtyřgólový náskok, nakonec si zajistil tři body za výhru 9:4.

SK Bivoj Litvínov - FbC 98 DDM Chomutov 2:9 (0:2, 0:3, 2:4). Branky Chomutova: D. Kämpf 4, Prášil 3, Novotný, Hejcman.
Proti Litvínovu neponechali Chomutovští nic náhodě a od první minuty jim důsledná hra přinášela ovoce v podobě gólů. Hrálo se většinou na polovině Litvínova, který se po celou dobu prakticky jen bránil. Důkazem toho je i poměr střel 24:9 a celkové vítězství 9:2.

Chomutov: Hoffmann - Boháček, Novotný, Kouřimský, Vondráček - Dočkal, Prášil, Brand, Hejcman, D. Kämpf, Kamiš, Šveiger, Dvořák.
Po čtyřech odehraných kolech vede Chomutov tabulku přeboru s vysoce aktivním skóre 37:9 a potvrzuje tak roli hlavního aspiranta na postup do vyšší ligy.