Vymyslet kloudnou šanci na polovině Jiřetína dělalo všem potíže, takže únik Tichého a jeho pěkný centr na Campra byl dost vzácný okamžik.


Soupeř se začal tlačit dopředu, Jankovi a Březina uměli znervóznit obranu. Oblouček Bohaty pořádně natáhnul Nozara a ve 22. minutě Vomáčka z leva poslal míč obloučkem k zadní tyči. Snaha mič vytlačit nevyšla. Vedení si Jiřetín vychutnal jen dvě minuty. Také jeho hráči zazmatkovali a Campr toho využil.
Ve vlažném výkonu ale Chomutov pokračoval až do konce poločasu, Nozar si zachytal víc než bylo zdrávo a spoluhráči to od něj několikrát schytali.


Druhá část přinesla prostřídání a viditelně lepší pohyb chomutovských hráčů. Tichý dvakrát utekl po pravé straně a vždy to zavánělo gólem.


Další dvě šance měl Campr, ale také těsně vychýlenou mušku. Také Vomáčka na druhé straně mířil o pověstný chlup mimo. Branky se dočkal v 64 .minutě Tichý, když mu Burda poslal k zadní tyči ideální centr.


Jiřetín hrozil spíš už jenom z přímých kopů a Nozar parádně vyškrábnul takový pokus Březinovi. Faul na Campra při průniku do šestnáctky si říkal o penaltu, dostal ale žlutou kartu za filmování. LoKo to trochu otrávilo a tak poslední akce patřily soupeři. Krim málem vyrovnal, jenže spálil nemožné.


AFK LoKo Chomutov – Sokol Horní Jiřetín 2:1 (1:1)
Branky: Campr, Tichý – Vomáčka. Rozhodčí: Svoboda – Bláha, Kyncl. Chomutov: Nozar – Klofát, Šlehofer, Hrubý, Čonka, Richter, Kopta, Campr Kubeš, Tichý, Kubánek, Šimon, Chabr.