Tuto soutěž suverénně vyhrály Údlice. Prvních 24 zápasů sezony vyhrály, prohrály až v posledních dvou. Před druhým SKP Kadaň měly nevídaný náskok patnácti bodů. Úchvatný je i brankový poměr – údličtí fotbalisté nastříleli 116 gólů a pouze 27 jich inkasovali.

Na třetí příčce se umístily Rašovice, shodný počet bodů má také čtvrté béčko Klášterce a páté béčko Spořic.

Z okresního přeboru do III. třídy sestupuje Sokol Místo, jehož místo přebírá B tým Údlic. Z 1. B třídy se do přeboru vrací Málkov.

Sokol Údlice - FK Klášterec nad Ohří B 2:4 (0:2)
Branky: Pelzmann, Csölle - Papoušek 2, Zmrhal, Ďuriš.. Rozhodčí Linhart, V. Novotný, Moder. ŽK 1 - 2. Diváků: 80. Hosté se střelecky prosadili v prvním poločase. V druhém domácí dokázali pouze upravit nepříznivý výsledek. Je to jejich druhá prohra ve šňůře 26 utkání.

FK Kyjice - Sparta Radonice 3:1 (2:0)
Branky: Pazdera 3 - J. Kothánek. Rozhodčí Lesňák, Nosek, Skokan. ŽK 3 - 3. Diváků: 40. Emotivní utkání s řadou šancí. V koncovce byl přesnější domácí tým.

SK Letovisko Perštejn - SK Libědice 3:1 (1:1)
Branky: Jícha, Hofstädter, J. Pohlot z penalty - Grof. Rozhodčí Dlouhý, Homola, Kubík. ŽK 4 - 2. 50 diváků. Hosté vstřelili branku v úvodu utkání, pak už pouze inkasovali.

Sokol Vilémov - 1. SK Jirkov 3:1 (3:0)
Branky: Jiří Ježek 2, Martin Ježek - Kolda. Rozhodčí Menšík, Balog. ŽK 4 - 2. 30 diváků. Vilémovští umí doma zahrát.

Slavoj Droužkovice - Sokol Místo 4:2 (2:1)
Branky: Pipek 2, Chlouba, Šťastný - Bělský, Liška. Rozhodčí Tláskal, Němeček, R. Votruba. 50 diváků. Utkání plné útočných akcí se šancemi na obou stranách.

SKP Kadaň - FK Rašovice 6:2 (4:2)
Branky: Černý 2, Melichar 2, Bartoň, Schreiner - Bašus, Viktor Ilavskyj. Rozhodčí Michal, Vondráček. Bez napomínání. 30 diváků. Pohodové, slušně hrané utkání. V 80. minutě odstoupil pro zranění domácí hráč a dohrávali tak s deseti hráči.

Jiskra Kovářská - 1. FC Spořice B 2:2 (0:1)
Branky: Bouček 2 - Keil, Petr Hablawetz. Rozhodčí Bartoň, Cakl, Řehoř. 60 diváků. Vyrovnané uitkání ve kterém hosté neproměnili ve 48. minutě pokutový kop.