V základní skupině narazí Chomutov na Brozany, Kladno B a Štětí.
První zápas odehrají Chomutovští 14. července od 10 hodin proti Brozanům, hned další den se střetnou s divizními kolegy Kladnem B a o víkend později zakončí program základní skupiny se Štětím.
Poté jsou na programu zápasy o konečná umístění, ale jejich datum bude ještě upřesněn, protože je ještě plánován Pohár Českomoravského fotbalového svazu.
 
V loňském ročníku Letní ligy skončil Chomutov třetí, vyhrál Litvínov. Po skončení zápasů se bez ohledu na výsledek kopou pokutové kopy a zajímavostí je, že v minulém ročníku chomutovští fotbalisté vyhráli penaltový rozstřel po všech zápasech!
Novou divizní sezonu zahájí fotbalisté FC Chomutov v sobotu 4. srpna, kdy se představí na hřišti mosteckého béčka. Před vlastními fanoušky nastoupí poprvé o týden později, kdy hostí tým SK Viktoria Jirny.
 
Hráči FC začali přípravu už pod novým trenérem, Antona Stehlíka totiž nahradil bývalý chomutovský hráč Tomáš Heřman.
Ten má za sebou úspěšné hráčské angažmá v ligových Teplicích, Slavii Praha, Plzni i Belgii.
“Chtěli bychom hrát okolo čtvrtého místa a mít špičku tabulky na co nejmenší odstup,“ směle říká zkušený gólman a sekretář FC Chomutov Radek Zaťko.
Online předplatné Deník.cz. Předplatitelům zobrazujeme méně reklamy a nabízíme více čtení. Předplaťte si Deník.cz. Více zde.