Očekával se dobrý fotbal, ve kterém by oba celky hrály na vítězství. Kadaň po ztracené šanci na vítězství v soutěži a postup do divize chce vybojovat alespoň krajský bronz, hosté chtěli přeskočit pátou Modrou. Nakonec výsledek 1:0 přiblížil Kadaň ke třetí příčce.


První poločas splnil očekávání. Kadaňští zatlačili chomutovské hráče na jejich polovinu, gólman Patrovský s obránci prošli úvodním náporem dobře. Chomutovští to poté domácím oplatili, zajímavé hře chyběly jen góly.


Patrovského svými akcemi nejvíce zlobil nejlepší střelec přeboru Poustka, domácího Turánka zase Kubánek. Oba předváděli rychlé průniky k pokutovému uzemía podle situace buď nahrávali nebo sami stříleli.


Po půl hodině hry šel kadaňský Uhlík ve vápně k zemi a na penaltu Poustka. Míč však moc podebral a bezbrankové skóre se tak neměnilo.
Do poločasu ještě tvrdě pálil domácí Kroupa, na druhé straně neuspěl Sojčík a do šaten se tak šlo za stavu 0:0.


Druhá půle přinesla fotbalového vzruchu o hodně méně, o to více ale žlutých karet na obě strany.


V další šanci Poustka zkoušel neúspěšně prostřelit zeď, potom v pádu mířil přesně, ale byl z toho jen rohový kop.


Obě strany hodně zvolnily tempo, vzruch přinesla až 62. minuta a v ní tři nedotažené pokusy chomutovských fotbalistů. Kadaňští odpověděli bombou Sachara, kterou zaveleli k závěrečnému náporu.


Akce dvojice Zapský Sachar ještě nevyšla, ale v 84. minutě Uhlík konečně rozjásal domácí příznivce i spoluhráče vítězným gólem.
Chomutovští sice protestovali u pomezního rozhodčího pro ofsajd, ale ten svůj verdikt nezměnil.


FK Tatran Kadaň –
AFK LoKo Chomutov
1:0 (0:0)


Branka: 84. Uhlík. Rozhodčí: Prágl, Zaňka, P. Richter ml. Žluté karty 4:7. Diváků: 200.


Kadaň: Turánek – Čibenka, Kroupa, Šabík, Zapský, Kováč, Šimoníček, Nádeník (46. Sachar), Uhlík, Poustka, Mikeš. Trenéři: Pardubský, Lím.


Chomutov: Patrovský – Hvozda, Šlehofer, Hodas, Cejthamr, Campr, Žďánský, Sojčík, Kubánek, Dobiáš, Jarolím (57. Hajný). Trenéři: Chaloupka, Řehák.


V posledním kole krajského přeboru jedou fotbalisté kadaňského Tatranu na trávník lídra této soutěže, týmu FK Řezuz Děčín. Chomutovský AFK LoKo se se sezonou rozloučí před domácím publikem při utkání s Litoměřicemi.


Fotbalisté Chomutova už na páté místo nedosáhnou, protože Modrá si na svém hřišti hravě poradila se Střekovem poměrem 4:1 a na páté příčce má před Chomutovem již šestibodový náskok. Chomutovští hráči jsou v tabulce na osmé příčce, ale po nedělnídohrávce Neštěmic (hrálo se až po uzávěrce této strany) mohou klesnout až na devátou příčku.


Kadaňští jsou s 59 body čtvrtí. Na bronzovou Roudnici ztrácí jediný bod, na druhý Vilémov už nedostižných sedm bodů. O tři body před Vilémovem kralují krajskému přeboru fotbalisté Děčína s 69 body.