Domácí se chtěli rehabilitovat po špatném výkonu v Tuchořicích a začátek tomu plně nasvědčoval. Už v desáté minutě totiž unikl přes půl hřiště, před pokutovým územím se napřáhl a jeho prudká rána skončila až za zády gólmana Vágnera.


Domácí pokračovali v kombinační hře, ale hosté se pomalu dostávali do tempa. Několikrát zazlobil Štika, po něm Říha, ale do šaten se odcházelo za stavu 1:0 pro Spořice.


Ve druhé části hry hosté přidali a po několika neproměněných šancích na obou stranách vyrovnal v 53. minutě po chybě obrany Štika.


Hra poté upadla do průměru, závěr zápasu se ale lépe povedl ledvickým fotbalistům. V osmdesáté minutě zahrával trestný kop Pinďák, který prostřelil zeď, míč se pak odrazil k volnému Ptáčkovi a ten vstřelil vítězný gól! I přes šance domácích Mašla, Sukovatého a Rezka nakonec Spořice po dlouhé době doma prohrály!


1. FC Spořice – SK Viktoria Ledvice 1:2 (1:0)


Branky: 10. H olub – 53. Štika, 80. Ptáčník. Rozhodčí: Bláha, Smerček, Spišák. ŽK 1:4.


Spořice: Kropáč – Petr Svoboda, Ferenčík, Holub, Rezek – Pavel Svoboda, Mašl, Špicar (75. Schön), Vaňkát – Bouček (60. Sukovatý), Perenkr (52. Randa). Trenér: V. Svoboda.