Hned v prvním kole skupiny Elite tohoto turnaje došlo k pikantnímu souboji, v němž se utkaly dva nejlepší celky 1. A třídy - první FK Litvínov B nastoupil proti druhým Spořicím.
O první branku se postaral už v jedenácté minutě litvínovský Hotový, který po rohovém kopu využil nedostatečné pozornosti obrany a střelou po zemi otevřel skóre. Uběhlo však pouze 65 vteřin, do kombinační akce se dostali Spořičtí, Schoř uvolnil Špicara a ten vyrovnal na 1:1.
Litvínovští hráči byli střelecky při chuti a z každé pozice pálili na soupeřovu branku. Kropáč se ale nenechal překvapit, ve čtrnácté minutě mu navíc pomohla tyč.


Po půl hodině hry se do rychlého útoku opět zapojil Schoř, prošel litvínovskou obranou a prostřelil bezmocného gólmana - 2:1.
Hráči Litvínova ihned přidali na důrazu a vybojovali několik rohových kopů. Ve 31. minutě Gründl nedůrazně odkopl míč, k němu se dostal Mai a jeho střela znamenala poločasových 2:2.
Druhá část hry byla také vyrovnaná, několik šancí si vypracovali hráči obou týmů.
V padesáté minutě využil Falc chybu v obraně soupeře a přízemní střelou vrátil spořickému týmu vedení - 3:2!
Na dvoubrankový rozdíl mohl zvýšit Vytrhlík, ale jeho střela z pětadvaceti metrů rozechvěla pouze břevno litvínovské branky. Po něm ještě stoprocentní šance zahodili Vaňkát s Falcem.


Závěr patřil Litvínovu, ale Spořice závěrečnému tlaku odolaly a soupeři tak oplatili porážku 0:3 z podzimní části fotbalové 1. A třídy.
1. FC Spořice - FK Litvínov B 3:2 (2:2)


Branky: 12. Špicar, 28. Schoř, 50. Falc - 11. Hotový, 31. Mai. Rozhodčí: Roháč, Bláha, Spišjak. Diváků: 50. Žluté karty 0:1.
Spořice: Kropáč (Janáček) - Kováč, Vytrhlík, Gründl, Bohátka, Vlček, Václavek, Špicar, Vaňkát, Schoř, Trungl, Falc. Trenér: V. Svoboda.