Obě mužstva, stejně jako v každém jiném přípravném zápase, vyzkoušela celou řadu hráčů.
Vyrovnaný zápas zdobily pěkně vypracované útočné akce. První zákrok musel předvést brankář Spořic, v desáté minutě se dostal do šance Sukovatý,
který ovšem nezakončil. Ve dvacáté minutě se hra přelévala ze strany na stranu, gólové ovoce ale nesklidil žádný tým. Ve 26. minutě mířil aktivně hrající Vlček těsně vedle.

O minutu později se dostal na pravé straně do výhodné střelecké pozice Bohátka, ale jeho střela branku rovněž minula. Vzápětí startoval do útoku domácí Rezek, ale jeho míč také nenašel kýžený cíl.
O třináct minut později měli velmi blízko ke gólu i hosté, kteří natrefili břevno Kropáčovy branky. V závěru poločasu se řítil sám hráč hostí na domácí branku, jeho samostatný nájezd však ostřílený domácí gólman zkušeně zlikvidoval a nedal německému útočníkovi sebemenší šanci. Do druhého poločasu poslali oba trenéři několik čerstvých hráčů.

Hned ve 48. minutě se dostal do střelecké šance spořický Vlček, jeho ránu však vyrazil brankář Fambachu na roh. Branky se diváci dočkali v 55. minutě, když se v pokutovém území uvolnil nový hráč Spořic Shoř, byl faulován a rozhodčí nařídil penaltu, kterou proměnil Rezek.
Hosté ale nehodili flintu do žita a bez jakýhkoliv zábran útočili. Několika dobrými zákroky se blýskl střídající brankář Spořic Janáček. V 68. minutě dostal přesný centr na hlavu Bohátka, který orazítkoval břevno domácí svatyně. V 77. minutě střílel z dobré pozice Schön, brankář hostí však vyrazil jeho střelu na roh. Poté se několikrát hrnuli do útoku hosté, jejich snahu však domácí obrana úspěšně eliminovala. Během 85. minuty dvakrát bez přípravy poslali na branku FSV jedovaté střely Vlček a Schoř, mířily ovšem těsně vedle.

V závěru utkání se hosté vrhli na domácí branku, jejich naději na vyrovnání však definitivně pohřbil spořický Schoř, který zvýšil na 2:0.
1. FC Spořice – FSV Fambach 09 2:0 (0:0).
Branky: 55. Rezek z penalty, 89. Schoř. Rozhodčí: Valenta.
Spořice: Kropáč (46. Janáček) – Kováč, Paldrman, Rezek, Holub – Vlček, Pavlov, Hajný, Špicar – Schoř, Sukovatý. Střídali: Váňa, Schön, Foplrecht, Gründl.