Ve skupině Elite na sebe v derby narazili hráči z opačných pólů tabulky, druhé Spořice a druhé od konce Březno.

Lépe do zápasu vstoupilo, podle zápisu domácí, Březno, které otevřelo skóre zásluhou Polky. Spořický Schoř sice brzy vyrovnal, ale ještě do poločasu poslal domácí znovu do vedení Niebauer.

Po změně stran se hrálo za silného větru, skórovali už jen Spořičtí. Nejprve vyrovnal Vlček a v samotném závěru utkání rozhodl o vítězství Spořic Schoř.
Sokol Březno - 1. FC Spořice 2:3 (2:1). Branky: Polka, Niebauer - Schoř 2, Vlček.

Březno: Lux - P. Riant, F. Rezek, J. Riant, M. Rezek - Niebauer, Kříž, Heřman, Nový - Polka, P. Čížkovský.

Spořice: Kropáč - Mašl, Ferenčík, Holub - Schön, Andres, Folprecht, Špicar, Schoř - Sukovatý, Vlček. Střídali: Krotil, Janáček.

Ve skupině Premium byl Baník Březenecká v dolní polovině tabulky, o několik bodů přišel až v závěrech zápasů. A stejně tomu bylo tak i v jeho závěrečném střetnutí s Duchcovem.

Oba týmy nastoupily se silně prořídlou sestavou. Úvodních dvacet minut tlačil Duchcov, Novotný se zapotil při střelách Tichého s Giňou. Na druhé straně to zkoušel Črep, blízko ke gólu byl Váňa, ale míč si moc předkopl. V závěru poločasu byl Baník aktivnější, ale do šaten se odcházelo za stavu 0:0.
Baník se tlačil dopředu i po přestávce, ale neuměl to zužitkovat.

Do konce zápasu se na obou stranách nabídlo několik šancí změnit bezbrankový stav. Když se v 77. minutě neprosadil Berthold, dokázal to na druhé straně o šest minut později duchcovský Gründl, který vstřelil vítězný gól.

“Dobře rozehrané utkání rozhodly už klasicky závěrečné minuty, kdy jsme se soustředili na útočení a obrana zůstala bez podpory ostatních,“ řekl po utkání trenér Březenecké P. Patroch a jeho kolega na duchcovské střídačce, L. Erben, dodal: „Za situace, kdy jsme nemohli postavit šest hráčů, jsme odvedli maximum. Dělali jsme chyby stejně jako soupeř. My jsme ale jednu z nich využili. Bylo to vyrovnané utkání, čekal jsem, že skončí remízou.“

Baník Březenecká - FK Duchcov 0:1 (0:0). Branka: Gründl.

Březenecká: Novotný - Klíma, Husinecký, Marek, Nezbeda, Črep, Hříbal, Valenta, Král, Berthold, Váňa. Střídal: Urág.

V Souši už chybí pouze dohrávky

Souš - Zimní fotbalový turnaj v Souši, Apollo cup 2008, měl na programu zápasy posledního kola. K úplným tabulkám ale ještě v obou skupinách chybí několik dohrávek.

Už nyní jsou ale jasní vítězové obou skupin – skupinu Elite vyhrají fotbalisté domácí Souše, skupinu Premium pak soušské béčko.

Skupina Elite

Výsledky 9. kola

Sokol Domoušice – FK Chmel Blšany dorost 1:4 (1:2).
Branky: Stanislav – Karda, Dobeš, Tatár, Štalcetl. Rozhodčí: P. Dočekal, Janeček, Bretschneider.

FK SIAD Most B dorost – AFK LoKo Chomutov odloženo na 15. března od 14.30 hodin

SK SIAD Bílina – SK Viktorie Ledvice 2:2 (1:0).

Branky: Karfík, Smiler – Ptáčník, Ištok. Rozhodčí: Bretschneider, P. Dočekal, Janeček.

Sokol Březno – 1. FC Spořice 2:3 (2:1).

Branky: Kříž, Ryjant – Schoř 2, Ferenčík. Rozhodčí: P. Černý, Lenkvík, M. Dočekal.

FK Litvínov B – FK SIAD Souš 5:0 (0:0).

Branky: Tomrle 3, Ševčík, Šipoš. Rozhodčí: Lenkvík, P. Černý, M. Dočekal.