Divize

Fotbalisté FC Chomutov potvrdili stoupající výkony a na hřišti Meteoru Stříbrná Skalice si připsali už třetí vítězství v řadě, které je poslalo tabulkou opět nahoru. K záchraně divize budou ještě potřebovat zabodovat, teď je čekají dva zápasy na domácím trávníku.
Více o utkání ve Skalici si čtenáři mohou přečíst v hlavním článku této strany.

Krajský přebor

Mužstvo AFK LoKo Chomutov odehrálo utkání na půdě Střekova, který patří do spodních pater tabulky.
V utkání, v němž kralovali zejména brankáři obou týmů, vyhrál domácí Střekov nejtěsnějším rozdílem 1:0.
Kadaňský Tatran sehrál domácí střetnutí se šluknovským Vilémovem až po uzávěrce této strany.

1. A třída

Fotbalisté Sokola Březno hostili na svém hřišti silného soupeře – béčko FK Litvínov, třetí celek tabulky. První poločas skončil nerozhodným výsledkem 1:1 a tento stav platil i po závěrečném hvizdu rozhodčího.
Jirkovský Slovan vedl po prvním poločase v Jiřetíně nad domácími 2:0, ale přesto odjel domů s prázdnou. Po přestávce totiž třikrát inkasoval a prohrál 2:3.
Zápasy AFK LoKo Chomutov B – Sokol Duchcov, FK Klášterec nad Ohří – SK Viktoria Ledvice a TJ VČSA Ervěnice – SK Černčice se hrály včera v podvečer a skončily až po uzáěrce této strany.

1. B třída

Dva vedoucí týmy této soutěže deklasovaly své soupeře výsledkem 5:0. Spořice takto vyhrály doma nad Podbořany a lídr z Kopist vyhrál ve Vilémově.
Fotbalisté Baníku Březenecká neprožívají zrovna úspěšné období, o víkendu prohráli v Krásném Dvoře 1:2.
Mužstvo kadaňského SKP porazili na svém hřišti v Úhošťanech celek Sokola Nová Ves těsným výsledkem 3:2.