Utkání začalo s dvacetiminutovým zpožděním způsobené pozdním příjezdem rozhodčích. Domácí nastoupili jen se základní sestavou bez náhradníků a to se nakonec ukázalo jako rozhodující moment celého utkání. Po zranění totiž nemohl do druhého poločasu nastoupit Šantora a Jirkov byl nucen hrát v oslabení zbytek utkání!


Jirkovští začali utkání velmi dobře, přečkali úvodní tlak hostí a po rychlé akci v 15. minutě se dostal do šance Kříž a sám před brankářem ho ideálně přeloboval 1:0!


Jen o tři minuty později kopal Nedvěd trestný kop z dvaceti metrů těsně vedle.P oté se dostávali do šanci hosté – Vačlena do brankáře, Bašek taktéž, Kubík nad a ve 40. minutě už Kubík krásnou střelou z dvaceti metrů nedal domácímu brankáři žádnou šanci – 1:1!


Tlak hostí sílil. Trestný kop Svobody Nguen chytil a Vlček minul.


Druhý poločas už byl jen v režii Spořických ,kteří hráli přesilovku, ale obrana Jirkova pracovala velmi dobře. Jenže začaly chytat křeče domácího Kříže a to už bylo na pováženou. Kříž sice dohrál, ale s velikým sebezapřením a nakonec po velikém tlaku domácí přeci jen v 85. minutě kapitulovali, když Schoř upravil konečný stav na 1:2!


Domácí předvedli velmi bojovný výkon a bylo jen škoda,že ten vysněný bod konečně nezískali. Tentokrát by si ho zasloužili. I nadále jsou bez bodu na posledním místě tabulky 1.A třídy!