V úvodu zápasu hlavičkoval těsně vedle chomutovský hrající trenér Heřman, na druhé straně se do slibné šance dostal Dohnal.


Do vedení se Chomutov mohl dostat v devatenácté minutě, kdy se po ose Doksanský Heřman dostal míč k Heierovi, ten vystřelil a jen zázrakem domácí gólman míč vyrazil na rohový kop. Hosté si poté vytvořili další rychlou akci, na jejímž konci byl střílející Eiselt, ale ten pálil také těsně vedle. V závěru první půle zahrozili i domácí, chomutovská obrana ale nebezpečí včas zažehnala.


První půle se odehrála na výborně připraveném hřišti, se začátkem té druhé ale přišla i změna počasí a následný kluzký terén připravil hráčům obou týmů řadu záludností.


Obě mužstva se snažila vstřelit úvodní gól, ale oba brankáři chytali spolehlivě. V 65. minutě po rychlé akci hostů unikal na domácího gólmana Štípek, před pokutovým územím byl faulován Hájkem a rozhodčí mu ukázal žlutou kartu. Poté v záznamech zjistil že tento hráč předtím už jednu dostal a byl tudíž vyloučen. Následující trestný kop pak Eiselt poslal těsně vedle.


Hosté nakonec výhodu jednoho hráče navíc nezužitkovali a po bezbrankové remíze si nakonec oba týmy rozdělily po bodu.


“Byl to kvalitní zápas,škoda, že jsme nevyužili přečíslení. V podzimní části jsme proti Vltavínu měli vyloučeného hráče my, nyní Vltavín. Opakoval se i výsledek 0:0. Dobře připravené hřiště pomohlo hře obou týmů, výsledek byl spravedlivý,“ řekl po utkání chomutovský kouč Tomáš Heřman.


Loko Vltavín - FC Chomutov 0:0


Rozhodčí: Špoták, Kubec, Hrubeš. Žluté karty 5:3. Červené karty 1:0.


Chomutov: Zaťko - Cholenský, Hyneš, Heier, Jančárek - Hranička, Eiselt, Harvatovič, Doksanský - Heřman, Štípek (65. Šlajchrt). Trenér: Heřman