Hned v první minutě měli domácí velkou šanci, z trestného kopu trefil chomutovský kanonýr Eiselt ale jen spojnici tyčí. Gólové momenty ale na sebe nenechaly dlouho čekat…


V páté minutě dostal přesnou přihrávku před branku Ilavskij a nemýlil se - 1:0. O šest minut později zahrávali domácí rohový kop, k míči se dostal Eiselt a bylo to už o dva góly. Uběhly další dvě minuty a skóre se měnilo znovu, když se prosadil Rusetski. A aby toho nebylo málo přidal vzápětí čtvrtý gól Rusetski. Šestnáctá minuta, 4:0!


Zápas tím ale prakticky skončil. Chomutovští hráli v klidu a bezzubí hosté se k vážnějšímu ohrožení Zaťkovy branky nedostávali.
V závěru poločasu vyslal Horna přesnou přihrávku na Ilavského a ten stanovil neuvěřitelný poločasový výsledek 5:0!


Druhá část hry byla dost volnější. Nebezpečnou střelu vyslal na hostující branku Harvatovič, do sítě se ale nevešly ani následující střely Doksanského s Rusetskim.


Hosté se dočkali alespoň čestného úspěchu až v posledních minutách utkání. K míči se dostal Opočenský a pečetil na konečných 5:1 pro domácí.
„Zahráli jsme dobře, jako v České Lípě, tentokrát jsme k tomu ale přidali pět branek. Bylo to pohodové utkání. Nyní nás čeká poslední zápas v Rakovníku,“ řekl po zápase spokojený chomutovský kouč Tomáš Heřman.


FC Chomutov - FC Nový Bor
5:1 (5:1)


Branky: 5. a 43. Ilavskij, 11. a 16. Eiselt, 13. Rusetski - 87. Opočenský. Rozhodčí: Benedikt, Řezáč, Ipser. Žluté karty 0:3. Diváků: 280.
Chomutov: Zaťko - Vait, Ilavskij (65. Šlajchrt), Šebek (52. Moravec), Hyneš, Eiselt, Rusetski (70. Jančárek), Harvatovič, Strouhal, Horna, Doksanský. Trenér: T. Heřman.