Než se stačili diváci a možná i samotní hráči na hřišti rozkoukat, padl první gól. Po úvodním rozehrání dostal přihrávku před pokutové území černovický Pomajsl a střelou k pravé tyči dal první a rekordně rychlý gól – 0:1. Za pár minut bylo vyrovnáno. Pěknou hlavičkou skóroval Boháček – 1:1. Gólová smršť pokračovala. Uplynuly další tři minuty a Málkov se ujal vedení, když se trefil Sobek.


Za dalších sedm minut padla další branka. Rozhodčí nepřehlédl faul v pokutovém území a černovický Dufek nedal z penalty brankáři Hagenštocovi šanci.
Do konce poločasu stihly Černovice dát další dva góly. Útočnou akci zakončil střelec první branky utkání Pomajsl, po něm uspěl Vykysalý.
Ve druhém poločase se trefovali jen hosté z Černovic. V šedesáté minutě dostal přihrávku od Dufka znovu Pomajsl a zvýšil na 5:2 pro Černovice.
Za tři minuty se pískala další penalta proti Málkovu. Míč si na značku pokutového kopu postavil Schatz a vstřelil šestý gól. I když góly dávali hosté, Málkov přeci jen nesložil zbraně, domácí se rvali o každý míč a na kopačkách měli několik šancí. V 75. minutě například nádhernou střelou orazítkoval tyč domácí Růžička. Naopak, pár minut před koncem m uzavřel skóre na 2: 7 pro Černovice běhavý Dufek.

SK Málkov – SK Větrník Černovice 2:7 (2:4)

 

Branky: 10. Boháček, 13. Sobek – 1., 25., 60. min. Pomajsl, 20. 88. Dufek, 33. Vykysalý, 63. Schatz. Rozhodčí: Němeček, diváků: 50.


Sestava Málkova: Hagenštoc – Trunec, Oliva, Jireček, Růžička, J. Drda, L. Drda, marek, Boháček, Müller, Sobek.
Sestava Černovic: Zvorník – Skupa, Kühn, Šulc, Holek, Neugbauer, Vykysalý, Dufek, Polukoška, Pomajsl, Jindrák.