Do konce soutěže zbývají dvě kola. To poslední bude sehráno v sobotu 21. června jednotně v 15.00 hodin, pouze Otvice se utkají 21. června se Spořicemi ve 12.00.

Sokol Vilémov - Sokol Údlice
1:4 (0:1)

Branky: Klíma - Hakl 3, Sušienka. Rozhodčí Lenkvík, P. Dočekal, M. Dočekal. ŽK 1 - 1. Diváků: 50. Hosté byli herně i střelecky lepší.

SK Letovisko Perštejn -
FC H.V. Vrskmaň 1:2 (0:1)

Branky: Holeček - Hurt 2. Rozhodčí V. Novotný, Janoušek. ŽK 1 - 2. Diváků: 30. Bojovné, slušně hrané utkání ve kterém měli hosté více štěstí.

Sokol Otvice - Jiskra Kovářská 3:3 (1:1)

Branky: Vítešník, Novák, Fedák - Johan Hablawetz, Papučík, Petr Hablawetz. Rozhodčí Tláskal, V. Novotný, Rosa. ŽK 3 - 0, ČK 1 - 1. Diváků: 30. Vyrovnané, nervózní utkání, hosté vyrovnávali v 82. minutě.

FK Kyjice - FK Rašovice
1:0 nedohráno

Utkání bylo v za stavu 1:0 v osmnácté minutě přerušeno pro silný déšť. Po čtvrthodinovém čekání rozhodčí Dlouhý zápas nezahájil pro nezpůsobilost terénu na hřišti. Nové utkání bude sehráno ve středu 18. června.

1. SK Jirkov - 1. FC Spořice B
2:2 (0:0)

Branky: Tůma, Trávníček - Andres, Schön. Rozhodčí Weinfurter, Linhart, Michal. ŽK 1 - 0. Diváků: 40. Velmi slušně hrané utkání. Všechny branky padly v druhém poločase během deseti minut.

Sparta Radonice - SK Málkov 2:3 (1:2)

Branky: Lukáš Křivda , Patrik Kothánek - Boháček, Sobek, vlastní. Rozhodčí Teuber, Meder, Bázler. ŽK 1 - 2, ČK 0 - 1. Diváků: 60.
Napínavé, dramatické ut– kání až do konce. Zdá se, že hosté domácí podcenili. Kritický moment nastal v nastavení, když v 93. minutě nařídil rozhodčí Teuber za podražení útočícího Luboše Praka v pokutovém území penaltu proti Málkovu. Jejich výborně chytající brankář Jan Hagenštoc však střelu pohotově vykryl. Hosté se radovali, že vezou tři důležité body domů. Remízou by se připravili o naději na postup.

Slavoj Droužkovice - Sokol
Místo 3:1 (0:1)

Branky: Mošna 2, Kochlöfl - Lukáš Lípa. Rozhodčí Formánek, Bartoň. ŽK 2 - 2. Diváků: 40. Hosté se ujali vedení ve 27. minutě, v druhém tři branky vstřelili soupeři během osmi minut.

Slovan Vejprty - FK Klášterec nad Ohří 2:4 (2:3)

Branky: Jindra, Hoffman - Herich 3, Petrovec. Rozhodčí Tláskal, Petrovka, Němeček. ŽK 1 - 0, ČK 1 - 0. Diváků: 50. Vyrovnaný souboj, hosté neproměnili několik šancí.