Oba týmy postupovaly bez ztráty kytičky, když v posledním kole Lokotka porazila Slovan Jirkov 3:1 a Kadaň jasně přehrála Ervěnice 9:0.


Čtvrtfinále, které se odehrálo na kadaňském trávníku bylo zpočátku bez větších šancí na střelecké hody. Několikrát sice směrem k chomutovské svatyni zamířil domácí Nádeník, ale bezvýsledně. Až ve 22. minutě udělal chybu v obraně domácí Paul, míč získal Tichý a střelou po zemi bez problémů umístil za záda Nečeka. O sedmnáct minut později se prosadili domácí, když získal míč Šimoníček, který nahrál neobsazenému Jelínkovi a ten pohodlně vyrovnal na 1:1.


Druhá část sice začala náporem domácích, ale hosté byli ti, kteří opět měnili skóre. V 68. minutě dostal chomutovský Jarolím ideální přihrávku od Campra a opět po zemi překonal domácího brankáře Nečeku. Domácí neskládali zbraně a dvakrát se pokusil o překonání tvrze hostí Nádeník, ovšem bez výsledku. Naopak hosté šli v 78. minutě do vedení 3:1, když se dokázal prosadit Jarolím. Závěr opět patřil aktivnějším domácím hráčům, což měl za následek snížení na 2:3, když se hlavou prosadil Sachar. To však bylo ze strany obou týmů vše a důležité vítězství a postup do semifinále si tak zajistila těsným vítězstvím LoKo Chomutov.


Tatran Kadaň – LoKo Chomutov 2:3 (1:1)


Chomutovská Lokomotiva se tak přiblížila k výsledkům z posledních ročníků, když v roce 2006 tento pohár vyhrála a v loňském roce podlehla až ve finále SK STAP – Tratec.


Chomutovští se netají tím, že by rádi postoupili do divizního fotbalu a tyto pohárové zkušenosti jsou důležitým činidlem pro sebedůvěru týmu.
Branky: 39. Jelínek, 88. Sachar – 22. Tichý, 68. a 78. Jarolím. ŽK: Nádeník, Uhlík – Kubánek.


Kadaň: Neček – Bohuslav, T. Horváth, Šábík, Basl – Sachar, Zd. Horváth, Nádeník, Paul – Jelínek Kováč (46. Uhlík). Trenéři: Lím, Pardubský.
Chomutov:Patrovský – Mareš, Sojčík (85. Hajný), Hodas, Campr – Cajthamr, Žďánský, Tichý – Kubánek (85. Šlefofee) – Dobiáš (53. Jarolím). Trenéři: Fišer, Řehák.