Až na úvodních pár minut, kdy se hrál opatrný fotbal, byli chomutovští hráči jednoznačnými pány na hřišti. Poté si domácí začali vytvářet územní převahu a vyjadřovali ji i brankami.
Tu první dal v deváté minutě po akci Pila Vávra. Hlad po gólech měli všichni, spolehlivá obrana hnala spoluhráč dopředu a v pokutovém území Domoušic bylo pořádně rušno.
Ve dvacáté minutě vedli domácí už 3:0, o přesné zakončení se postarali Jarolím a Cejthamr z penalty. Důsledné sledování míče se poté vyplatilo Pilovi, pátý gól vypracoval pro Jarolíma Šebek. Domoušice snížili pět minut před koncem prvního poločasu Patrovským z penalty.
Začátek druhého poločasu pak dokonal dílo zkázy Domoušic. Střídající Kubík dal během dvou minut dvě branky a tak po zbytek času se vlastně už jen povinně dohrávalo.
Chomutovští fotbalisté mohli přidat ještě další góly, ale hráči akce přetechnizovali a nechali tak domoušického brankáře Šulce několikrát vyniknout.
Hosté v závěru stihli zkorigovat Zelinkou, Šlehofer pak upravil na konečných 8:2.
“Tak snadnou výhru jsme nečekali. Důležité bylo, že jsme Domoušicím nenechali prostor a po křídlech je důkladně rozebrali. Severočeský pohár zatím nikdo nedokázal obhájit, rádi bychom se o to pokusili my,“ řekl po utkání chomutovský trenér Čestmír Řehák.

AFK LoKo Chomutov - Sokol Domoušice 8:2 (5:1).

Branky: Jarolím 2, Kubík 2, Vávra, Cejthamr z penalty, Pilo, Šlehofer - Patrovský z penalty, Zelinka. Rozhodčí: F. Černý, P. Černý, Lenkvík.

Chomutov: Číž - Hrubý (46. Kubánek), Šlehofer, Šebek, Cejthamr, Campr, Welzl (70. Žďánský), Král, Pilo (46. Kubík), Vávra, Jarolím.
Domoušice: Šulc - Štádlík, Houdek, Patrovský, Chlouba, Sachar, Zelinka, Müller, Schramm, Maliňák, Stanislav.