Čekala se útočná kopaná (Chomutov nastřílel v předchozích 27 zápasech 60 gólů, Česká Lípa 50), ale nestalo se tak. Spíše se hrálo mezi pokutovými územími a na branku se moc nestřílelo. Z domácího týmu se do dobrých střeleckých příležitostí dostali Horna s Eiseltem, ale míče z jejich kopaček v síti hostů neskončily.

Do rozhozené chomutovské obrany ve dvacáté minutě nacentroval míč Vrabec a nikým nehlídaný Opočenský poslal míč za Zaťka – 0:1.

Fotbalisté České Lípy dostali po úvodní brance větší chuť a Zaťko se v brance rozhodně nenudil. Domácí mohli vyrovnat Heřmanem, ale jeho hlavička skončila těsně vedle. Před koncem poločasu Chomutovští ještě vybojovali několik rohových kopů, ale na skóre nic nezměnili.

Do druhého poločasu už nenastoupil chomutovský hrající trenér Heřman, na jeho místo nastoupil Ilavskij.

Hosté kontrolovali hru a snažili se o rychlé protiútoky. V 65. minutě mohl srovnat Ilavskij, brankář Majer jeho střelu vyrazil. Další změnu skóre přinesla 78. minuta. V ní domácí obránci zaváhali s odkopem, míč získal Opočenský a tváří v tvář Zaťkovi nezaváhal, přestože chomutovský brankář si na míč sáhl – 0:2.

Za tohoto stavu už to měli Chomutovští proti tak silnému soupeři těžké. Domácí i hosté se do konce utkání ještě dostali do někoilka šancí, ale na tom, že si českolipský Arsenal odvezl tři body za vítězství 2:0 už nikdo nic nezměnil.

FC Chomutov – Arsenal Česká Lípa 0:2 (0:1)

Branky: 20. a 78. Opočenský. Rozhodčí: Kotalík, Janíček, Řezáč. Žluté karty 0:1. Diváků: 250.

Chomutov: Zaťko – Šebek, Vait, Strouhal, Hyneš, Jančárek, Eiselt, Horna, Haviar, Šlajchrt (87. Moravec), Heřman (46. Ilavskij).