Dva zápasy nebyly sehrány, Kyjice - 1. SK Jirkov a Otvice - Radonice. Rozhodčí uznal hrací plochu, ale domácí odmítli nastoupit k utkání. Otvice měly hrát na kyjickém hřišti v neděli, ale nebylo jim to umožněno. Kyjice prohrály kontumačně 3:0.

Lídrem přeboru je stále Klášterec s jednobodovým náskokem (46 bodů) před Údlicemi (45 bodů). Třetí Málkov sebral tři body v Rašovicích a drží se tak v závěsu za prvními dvěma mužstvy.

Čtvrté Místo prohrálo v Kovářské, ale v tabulce si čtvrté místo podrželo. Rezerva Spořic se propadla prohrou s Údlicemi z pátého na deváté místo.

Sokol Údlice - 1. FC Spořice B 4:1 (4:1)

Branky: Kováč 2, Haldovský z penalty, Šimek - Ginter. Rozhodčí P. Ilavskij, Bartoň, Janoušek. ŽK 2 - 2. Diváků: 70.

FK Rašovice - SK Málkov
0:1 (0:0)

Branka: T. Boháček. Rozhodčí Weinfurter, Votruba. ŽK 3 - 2, ČK 1 - 0. Diváků: 20. Vyrovnané utkání. Domácí neproměnili brankové šance. Hosté vstřelili jediný gól v 81. minutě.

Jiskra Kovářská - Sokol
Místo 3:1 (2:1)

Branky: Z. Lorenc, Papučík, O. Lorenc - Baďura. Rozhodčí Petrovka, V. Ilavskij. Bez napomínání. Diváků: 40. Slušně hrané utkání. Hosté nastoupili pouze s devíti hráči.

FC H.V. Vrskmaň -
FK Klášterec n. O. 1:6 (1:0)

Branky: Adamec - Fabini 2, Hádek 2, Pařil, Klimčák. Rozhodčí Karasinski, Viktora, Nesper. Bez napomínání. Diváků: 100. Domácí fotbalisté proti favorizovanému Klášterci sice vyhráli první poločas, v tom druhém ale zcela rezignovali a inkasovali hned šest branek!

Sokol Vilémov - Slovan
Vejprty 3:1 (2:0)

Branky: Kirchmayr 3 (2 z penalty) - Jindra. Rozhodčí Formánek, Sobek, Němeček. ŽK 1 - 4, ČK 1 - 0. Diváků: 30. Domácí měli v prvním poločase zápas ve svých rukou a zaslouženě vedli. V druhé polovině bylo utkání vyrovnané, ale domácí si tři body nenechali vzít. Hosté dvakrát faulovali ve vápně, za což byli potrestáni pokutovým kopem.

SK Letovisko Perštejn -
Slavoj Droužkovice 2:2 (2:2)

Branky: M. Godiš, Vykouk - Šulc, Bamburák. Rozhodčí Čokáš, Kotrba. ŽK 3 - 1, ČK 1 - 0. Diváků: 40. Vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté fotbalovější, obzvlášť v druhém poločase utkání.