Krajský přebor


Kadaňský Tatran se doma v jednáctém kole této soutěže postaral o největší překvapení, když doma porazil lídra z Vilémova. V tabulce se trápí na desátém místě, v zápase to poznat nebylo. Jasný favorit se na hřišti probudil pozdě a odvezl si nakonec tři góly a pošramocené sebevědomí. U Kadaně to je naopak kvalitní a nečekaný dopink. Snad i blýskání na lepší časy.


Zcela obráceně se „vedlo“ AFK LoKo Chomutov v Proboštově. V útoku svého soupeře přehrával, ten jej ale tvrdě trestal za chyby obránců. V první půli dostali domácí čtyři šance, tři proměnili!


Chomutovští byli před dvěma koly v tabulce druzí, teď na to vzpomínají z páté pozice. O hodně větší krizí ale prochází Modrá, Souš a Litoměřice, které tabulku uzavírají.


1. A třída


V devátém kole se pokusili hráči Spořic jít dopředu. Proti Postoloprtům se na výhru 1:0 hodně nadřeli, jenže Dobroměřice i Louny bodovaly také a tak páté místo se nemění. Ztenčil se pouze náskok vedoucí Horní Jiřetín, který remizoval.


Z ostatních regionálních celků LoKo Chomutov B těsně porazila Jirkov. Bodově od něj odskočila a přiblížila se k dalším klubům. Bylo to teprve první vítězství, loni se dařilo víc. Slovan ještě na body nedosáhnul, jarní trápení pokračuje i nyní.


Ze spodní poloviny se nedaří odpoutat ani Březnu, stejně jako Ervěnicím. Ty mají šanci doma porazit Tuchořice (8 b.), Březno to v Lounech bude mít těžké. Spořice v Jirkově jsou vysokým favoritem.


1. B třída


Tabulku vede Klášterec, kterému se domácí Málkov v prvním poločase ubránil. Přestřelka začala až potom a těsně (3:2) ji vyhrál Klášterec. Předposlední tým neměl daleko k překvapivému bodu.


Na poslední místo klesnul Baník Březenecká, který tam v přímém souboji vystřídal béčko Loun. Podal špatný výkon, hosté jen nepatrně lepší (1:0).
Hodně blízko těmto celkům jsou kupodivu Černovice s osmi body. Většinu z pěti prohraných zápasů sice prohráli těsně, ale na to se tabulka neptá. Navíc nyní přivítají Strupčice, které se už pořádně rozstřílely. Vrbovi se proti Jiřetínu povedly čtyři trefy a celkem jich má už devět. Postupně on i spoluhráči začínají plnit své předsevzetí – bojovat o špici soutěže.