Divize B: Chomutov-Teplice B 1:1, Blšany-Česká Lípa 0:0, Most B-Brozany 0:1, Nový Bor-Rakovník 0:1, Chodov-Jirny 0:2, Čelákovice-ŘEZUZ Děčín 2:0, Litvínov-Kladno B 2:1,. Toužim– Č. Brod 1:1.

 1. Česká Lípa  22 16 3 ­ 3 40:18 51
2. Jirny  22 16 2 ­ 4 60:33 50
3. Chomutov  22 14 5­  3 54:20 47
4. Teplice B  22 12 4  6­ 51:26 40
5. ŘEZ Děčín  22 11 3­  8 42:35 36
6. Český Brod  22  9 8­  5 28:22 35
7. Čelákovice  22 10 4 ­ 8 43:28 34
8. Litvínov  22  9 3­ 10 34:34 30
9. Rakovník  22  8 3­ 11 28:41 27
10. Most B  22  7 4 11­ 30:36 25
11. Brozany  22  8 0 ­14 29:36 24
12. Kladno B  22  6 6 10­ 23:33 24
13. Chodov  22  7 3­ 12 21:37 24
14. Blšany  22  7 2 ­13 29:53 23
15. Toužim  22  4 4­ 14 21:61 16
16. Nový Bor  22  3 4 ­15 26:46 13

Krajský přebor: Litvínov B-LoKo Chomutov 1:3, Souš-Střekov 9:2, Vilémov-Bezděkov 6:1, Bílina – Roudnice 2:1, Litoměřice-Proboštov 1:2, Štětí-Oldřichov 1:0, Neštěmice – Kadaň 3:0, Modrá – Žatec 3:3.

 1. Vilémov  21 18 0­  3 59:14 54
2. Neštěmice  22 13 4 ­ 5 57:30 43
3. Proboštov  22 13 3­  6 51:34 42
4. L. Chomut.  22 10 7  ­5 33:29 37
5. Roudnice  21 10 4 ­ 7 31:29 34
6. Bezděkov  22 10 4­  8 42:42 34
7. Žatec  22 10 2­ 10 53:52 32
8. Tn Kadaň  22 10 2­ 10 35:35 32
9. Střekov  22  9 4­  9 38:45 31
10. Bílina  22  8 3 ­11 27:37 27
11. Modrá  21  7 4­ 10 28:38 25
12. Souš  21  7 3 1­1 46:52 24
13. Štětí  22  6 6 ­10 31:41 24
14. Oldřichov  22 ­ 6 1 15 35:48 19
15. Litoměřice  22  5 4 ­13 28:43 19
16. Litvínov B  22  4 5 13­ 21:46 17

1. A třída, skupina B: Duchcov-Ervěnice 4:1, Kopisty-Louny 2:6, . Ledvice-Domoušice 4:2, Sn Jirkov-Březno 1:5, Postoloprty-Dobroměřice 1:0, Spořice-Tuchořice 3:0, L. Chomutov B – H. Jiřetín 0:1 .

 1. H. Jiřetín  18 12 3­  3 34:15 39
2. Louny  18 10 5 ­ 3 42:16 35
3. Spořice  18 11 2 ­ 5 34:22 35
4. Ledvice  18 10 3 ­ 5 44:21 33
5. Dobroměř.  18  9 6  ­3 42:28 33
6. Duchcov  1­8  9 3  6 36:28 30
7. Ervěnice  18  7 3 ­ 8 30:39 24
8. Postolop.  18  6 5  ­7 31:27 23
9. SK Kopisty  18  6 5 ­ 7 46:45 23
10. L.Chomut.B  18  6 5 ­ 7 26:26 23
11. Březno  18  4 6 ­ 8 25:24 18
12. Domoušice  18  3 7 ­ 8 28:40 16
13. Tuchořice  18  4 2 ­12 19:40 14
14. Sn Jirkov  18  1 1­ 16 12:78  4

1.B třída sk. C: Meziboří-Havraň 0:1, Žatec B-Černovice 3:2, Bř. Chomutov-Strupčice 1:2, Meziboří-Málkov 2:3, černčice – Podbořany 2:2, Louny B – Souš B 3:0, H. Jiřetín – Lenešice 0:2. Klášterec – Havraň 0:3.

 1. Klášterec  18 14 2­  2 51:23 44
2. Strupčice  18 13 2 ­ 3 48:20 41
3. Podbořany  18 11 4 ­ 3 47:19 37
4. Havraň  18  9 ­4  5 28:15 31
5. Žatec B  18  9 3  6­ 41:32 30
6. Lenešice  17  9 2 ­ 6 36:38 29
7. Souš B  18  7 5  6­ 37:41 26
8. Černovice  18  6 4 ­ 8 35:36 22
9. H.Jiřetín­B  18  5 5  8 19:35 20
10. Louny B  18  5 2 11­ 17:39 17
11. Meziboří  18  3 6 ­ 9 31:39 15
12. Černčice  18  3 4 ­11 20:36 13
13. Bř. Chom.  17  3 4 1­0 14:32 13
14. Málkov  18  4 1­ 13 22:41 13