Krajský přebor


Tato soutěž má odehrána už tři jarní kola. V tom minulém doma nejvíce překvapil své fanoušky kadaňský Tatran, který prohrál s Proboštovem. To je pro něj v útoku na druhou pozici hodně nepříjemný výsledek. O víkendu hraje opět doma a Štětí musí porazit.


Chomutovský AFK LoKo jel do Neštěmic. Na hřišti nezklamal, dokonce šel do vedení, ale o to čtvrt hodinky před koncem přišel. Remíza ale průběhu zápasu silných celků odpovídala. Pro Chomutov to znamená sedmé místo, AFK LoKo chce ovšem výš. Odnesou to o víkendu Soběchleby?


Vedoucí Děčín nezaváhal, ale o třech bodech proti Bílině rozhodl až v posledních minutách. Vše zatím vychází Roudnici, tři výhry ji posunuly před Kadaň na třetí místo do přímého kontaktu s vedoucí dvojicí.


1. A třída


V úvodním kole vyhráli všichni papíroví favorité, až na vedoucí Litvínov B.


Nejvíce práce mělo Březno v Lounech a i když je nyní deváté, má šanci si polepšit. To by ale tento víkend muselo doma porazit béčko AFK LoKo Chomutov, které si na domácí půdě poradilo s Domoušicemi.


Spořice nastoupily doma proti čtvrtým Kopistům. Výhra 3:1 je sice dobrá, ale hosté předvedli hodně střelecké impotence, což by pro spořickou obranu mělo být varování.


Ervěnice začaly jaro z jedenáctého místa a poslední Černčice doma porazily těsně 1:0. V Domoušicích jsou mírným favoritem. Slovan Jirkov je na tom bodově ještě hůř, v Jiřetíně prohrál. Tento víkend jej doma čekají Louny.


1. B třída


Nemilé překvapení sobě i svým fanouškům připravil podzimní remízový král (9x) z Černovic, který doma přišel hned v prvním jarním zápase o svou neporazitelnost, když podlehl jedenáctým Podbořanům. Před sebe tak v tabulce pustil béčko Souše a teď jej čeká derby s kadaňským SKP.


Ten ještě o poločase hrál ve Strupčicích 0:0, ale po přestávce ho domácí pořádně rozebrali (5:1), Strupčičtí jsou stále třetí, o bod za Havraní.
Březenecká měla doma proti posílenému béčku Loun těžkou pozici, ale zápas zvládla (2:1) a v Obrnicích není bez šance.


Střed tabulky je velice našlapaný. Se záchranářskými pracemi začínají fotbalisté Klášterce. Ti remizovali s Bečovem, teď budou bojovat v Lounech.