Hráči Souše si ale v týdnu spravili chuť ve čtvrtfinále Severočeského poháru, kdy vyřadili chomutovský AFK LoKo. Proti Kadani se tak čekal zajímavý zápas.

Hned v úvodu utkání nastřelil kadaňský Mikeš při rozehrávce trestného kopu tyč. Po domácím úvodu se začali do útoku hrnout také hosté a přicházly i jejich první šance. Po jednom z rohových kopů získal míč Tomanec a poslal jej až do sítě - 0:1.

Ještě do konce prvního poločasu mohl náskok hostů navýšit Hanzlíček, ale mířil vedle.

Kadaňští do druhé půle nastoupili s větší bojovností a vyrovnávací gól doslova visel na vlásku. Museli si ale hlídat zadní vrátka, Hanouskova prudká střela skončila těsně vedle. V šedesáté minutě zkoušel soušského gólmana Lilka přelobovat Sachar, míč skončil na břevně.

Domácí se ubránili několika nebezpečným útokům hostů i sérii rohových kopů a v osmdesáté minutě se konečně dočkali vyrovnání. Obrana Souše zapomněla na volného kanonýra Poustku a ten se nemýlil - 1:1.

Ve zbývajících deseti minutách si šance vypracovali hráče obou týmů, ale na nerozhodném výsledku se již nic nezměnilo.

FK Tatran Kadaň - FK SIAD Souš 1:1 (0:1)

Branky: 80. Turánek - 38. Tomanec. Rozhodčí: Davignon, Zvonař, Beneš. Žluté karty 5:2. Diváků: 150.

Kadaň: Turánek - Čibenka, Paul, Zaržický, Zapský, Sachar (70. Horváth), Uhlík, Kolář, Heligr (80. Basl), Poustka, Mikeš. Trenér: Lím.

Souš: Lilko - Rajnyš, Broum, Popelka, Palkoska, Tomanec (60. Wagner), Ihradský, Hanousek, Hanzlíček (83. Růžička), Schoř, Scheithauer (90. Walter). Trenér: Vrána.