Na začátku byli překvapivě lepší hosté, už ve druhé minutě přesně mířil neštěmický Rába a jen díky Čibenkovi, který míč vykopával z brankové čáry, se skóre ještě neměnilo.

Domácí to nijak nevyburcovalo, hráli hodně vlažně, až ve 24. minutě hlavičkoval Čibenka těsně vedle.

Neštěmice potrestaly nedůraznou hru domácích po dalších dvou minutách, kdy přes dva obránce přešel Kříž a zařídil hostům vedení. Ještě do poločasu skončila dělovka domácího Kroupy jen rohovým kopem, střelu neštěmického Hejny do růžku branky Turánek vytěsnil.

Dobrý fotbal začal Tatran předvádět až po přestávce. Vše odstartoval jedovatou střelou Kroupa, kterou Moučka jen s obtížemi vyrazil na roh. Jeho branka byla dlouhé minuty v obležení, Kadaň zahrávala rohové i přímé kopy, dvě hezké hlavičky měl Zapský. Střelecky se snažili i Mikeš s Poustkou, tomu se v 64. minutě povedlo vyrovnat. Při střele na branku byl faulován a penaltu s přehledem proměnil.

V sedmdesáté minutě brankář Moučka dvakrát skvěle zasáhnul, stejně si počínal i při následné střele Poustky. Kapituloval až v 77. minutě, kdy Kroupa přešel přes dva protihráče, kličku udělal i brankáři a poslal Kadaň do vedení.

Neštěmice v útoku už dávno nezlobily, zato přidávaly na tvrdosti. Výsledkem bylo nejen šest žlutých karet, ale v 81. minutě i červená pro Valentu. Fotbal hodně bolel. Dohrávalo se na polovině hostí, Kadaň musela střídat tři pochroumané hráče.

Tatran Kadaň - FK Český Lev Neštěmice 2:1 (0:1)

Branky: Poustka z penalty, Kroupa - Kříž. Rozhodčí: R. Hofmann st., Roháč, R. Hofmann ml. ŽK 3:6. ČK 0:1. Diváků: 250.

Kadaň: Turánek - Čibenka, Kroupa, Šabík, Zapský, Sachar (74. Paul), Šimoníček, Nádeník, Uhlík (85. Horváth), Poustka (89. Neček), Mikeš.

Vzhledem k zaváhání Děčína doma s Roudnicí se situace na čele tabulky hodně zamotala. Děčín je první s 51 body, o jediný bod méně má druhý Vilémov, třetí Kadaň i čtvrtá Roudnice!