Na chomutovském letním stadionu zápas začíná v 17 hodin a soupeřem domácích fotbalistů bude účastník České fotbalové ligy, tým SK Buldoci Karlovy Vary.
„Jak se soupeř připravoval ani moc nevíme, ale o nás si sháněli informace, takže určitě přijede v plné sestavě. Je to těsně před mistrákama, takže každý bude hrát v nejsilnějších sestavách a o co nejlepší výsledek,“ říká Radek Zaťko, brankář FC Chomutov.
V chomutovském kádru bude několik hráčů ze základu chybět – Tichý s Jančárkem jsou momentálně pryč, s lehčím zraněním laborují Škota s Hraničkou.
Mužstvo Karlových Varů se během letního drilu připravovalo na soustředění v horské obci Pernink.


V týmu trenérů Stanislava Purkarta a Jiřího Schweinera se neukáží nejlepší karlovarský kanonýr minulé sezony David Vaněček, který je společně s Tomášem Pecharem na testech v prvoligové Mladé Boleslavi.
Naposledy hráli karlovarští fotbalisté přípravné utkání proti Staré Roli a vyhráli jej 2:0 góly Čertíka a Balšánka.


Chomutov proti Karlovým Varům už v Poháru ČMFS hrál. Bylo to v roce 2003 a hrálo se na západě Čech.
Před tisícovkou diváků skončila normální hrací doba nerozhodně 2:2, za Chomutov skórovali Boček s Kubíkem a na řadu tak přišly penalty. Za Chomutov je proměnili Altman, Džuban, Filinger, Budka, za stavu 4:4 pak neuspěl jeden z domácích hráčů a o postupu Chomutovských do další fáze poháru rozhodl vítěznou proměněnou penaltou Kubík.
Jak dopadne zápas Chomutov – Karlovy Vary v letošním ročníku Poháru ČMFS uvidí diváci pozítří odpoledne na chomutovském letním stadionu.