Už samotný začátek zápasu se ervěnickým fotbalistům hrubě nepovedl a v osmé minutě už prohrávali o dvě branky. Nejprve hosté za Drábova záda úspěšně doráželi odražený míč a hned poté proměnil penaltu za faul dobroměřický kapitán Plachý.

Poté se hra vyrovnala, ale hosté měli stále míč častěji na svých kopačkách a kontrolovali hru. Domácí Niš v jasné šanci trefil jen tyč, z trestného kopu neuspěl ani Hlaváček.

Ve druhé půli domácí tlačili a vytvářeli si šance. Místo toho aby snížili, tak přišla další pohroma, když si míč do vlastní sítě srazil Burian, čímž nápor Ervěnic skončil a ty ještě dvakrát inkasovaly.

TJ VČSA Ervěnice –
JZD Středohor Dobroměřice
0:5 (0:2).

Branky: Hendrych 2, Plachý z penalty, Havelka, Burian vlastní. Rozhodčí: Janeček, F. Černý, P. Černý. Žluté karty 5:2. Diváků: 100.
Ervěnice: Dráb – Bidař, Kašpárek, Burian, Jančička – Štochl, Moder, Hlaváček, Drda – Niš, Hradský. Střídali: Trojan, Krampera.