Ervěničtí vlétli do utkání na plný plyn a na branku Baníku se valil jeden útok za druhým. Už ve druhé minutě mohl Krampera s číslem dvě otevřít skóre, po něm pak Kejzlar, přihrávku Nastoupila spálil Jančička.


Tlak Ervěnic končil ve čtrnácté minutě střelou Krampery nad břevno. Baník do té doby zahrozil Opeltem a Ringlerem. Spoustu práce do té doby obrana Březenecké, kterou organizoval Črep.


V dalším průběhu hry hráči Baníku hru vyrovnali, později byli i dokonce pilnější v útočení. S jejich rychlými úniky po křídlech měl soupeř hodně starostí, zajímavý poločas ale skončil bez branek.


Ve 48. minutě se ervěnický Krampera konečně dočkal a po chybě Baníku vstřelil vedoucí gól. Soupeř se ale dál tlačil na jejich půli, výsledkem byl faul na Váňu v pokutovém území a vyrovnávací penalta Črepa.


Březenecké se dařilo i v dalších minutách a po akci Naďala šla zaslouženě do vedení. Všechno vypadalo na výhru Baníku, ale v 89. minutě měl Krampera čas na technickou střelu a vyrovnal.


“Bylo to nečekaně vyrovnané, Baník překvapil hrou i bojovností. Remíza je, myslím, spravedlivá,“ řekl po utkání ervěnický trenér Roman Hradský.
“Přežili jsme úvodní nápor, pak se hrála vyrovnaná partie. Chvílemi jsme byli i lepší. Výsledek 2:1 měl vydržet. Pro nás je dobré, že jsme zápasové tempo vydrželi celých devadesát minut,“ dodal baníkovský kouč Petr Holeček.


Baník Březenecká - TJ VČSA Ervěnice 2:2 (0:0)


Branky: Črep z penalty, Naďal - Krampera 2. Rozhodčí: Dočekal, Viktor, Kvítek.


Březenecká: Novotný - Klíma, Baričiak, Marek, Nezbeda, Črep, Hříbal, Butaš, Ringler, Recman, Opelt. Střídali: Kombrza, Váňa, Naďal, Boušek, Šíma.


Ervěnice: Trojan - Krampera, Novotný, P. Národa, Kašpárek, Jančička, Kejzlar, Hlaváček, Bidař, Müller, Pavlásek. Střídal: Nastoupil.