I na od deště rozmočeném trávníku se hrál oboustranně pohledný fotbal. V úvodu několikrát zahrozili domácí, ale brankář Lux se nenechal překvapit.


Aktivitou hýřil útočník Března Heřman, který po půl hodině hry otevřel skóre. Pár okamžiků před tím rozhodčí neuznali hostům gól Svobody. Hosté mohli přidat do přestávky další góly, ale šance neproměnili.


Deštivý povrch oba týmy dost unavoval, hráči Března ale byli i nadále aktivnější. V 52. minutě utekl po levé straně J. Čížkovský a vstřelil druhý gól hostů. Uběhlo jen pár minut, hosté donutili zahrát domácí obranu zpět k brankáři a po nedorozumnění poslal Vekoslav míč do vlastní sítě - 0:3.


Do konce utkání se zrodily šance na obou stranách, ale na tomto stavu a importu cenných tří bodů do Března se už nic nezměnilo.


FK Duchcov - Sokol Březno 0:3 (0:1)


Branky: 30. Heřman, 52. J. Čížkovský, 60. vlastní Vekoslav. Rozhodčí: Kořan, Hofman, Kyncl. Žluté karty 3:1. Diváků: 150.
Březno: Lux - Bureš, Svoboda (65. Šroub), M. Rezek, P. Čížkovský - Polka, F. Rezek, Kováč, J. Čížkovský - Pichlík (80. Ryjant), Heřman. Trenér: Bazoni.