Droužkovické fotbalistky i potřetí na jaře prohrály

DROUŽKOVICE - Na zelený trávník v Droužkovicích vyběhly fotbalistky domácího Slavoje, které v dalším kole druhé ligy hostily na svém trávníku družstvo Holoubkova.

25.4.2007

Hráčky Slavoje Droužkovice.Foto: VLP

Ani ve třetím jarním zápase se jim však nedařilo.
Po dvou předchozích prohrách se silnými soupeřkami se čekalo zlepšení, herně byla poznat snaha, ale stále chyběla střelecká produktivita.
Hned v úvodu se navíc prosadila holoubkovská Holková, která otevřela skóre utkání.
Domácí fotbalistky se snažily o zlepšení útočné i obranné fáze. Ve 23. minutě mohly skórovat po rohovém kopu, o chvíli později předvedla pěkné sólo Nováková, ale v rozhodující chvíli poslala míč mimo branku.
Holoubkov byl blízko k dalšímu gólu v závěru prvního poločasu, když jedna z hráček hostů nastřelila břevno. Hned z protiútoku vybojovaly Droužkovice trestný kop, který zahrávala Huňadyová a s její pěknou střelou měla brankářka hostů problémy. Do šaten se tak odcházelo ze jednobrankového vedení Droužkovic.
Ve druhé polovině droužkovické fotbalistky zatlačily své soupeřky k jejich brance, ale stále jim chyběla rozhodnost k pohotové střelbě.
Běžela padesátá minuta, domácí hráčky vyrobily před svou brankou hrubku a z ní inkasovaly vlastní gól.
I za dvoubrankového vedení družstva Holoubkova se domácí tým stále snažil brankově prosadit, v sedmdesáté minutě se pěkně uvolnila Poláková, ale opět střelecky neuspěla.

Fotbalistky Holoubkova si tak odvezly tři body za vítězství 2:0.

TJ Slavoj Droužkovice - TJ Holoubkov 0:2 (0:1).

Branky: Holková, vlastní. Rozhodčí: Janoušek. Žluté karty 0:1. Diváků: 50.
Droužkovice: Rychvalská - Mokrá, Bábíčková, Robelová, Nováková - Frantová, Chremková, Poláková, Huňadyová - Dojáčková, Flacarová. Trenér: P. Váňa.

OBRAZEM: Záře svíček a proslovy. Chomutované uctili 17. listopad

Chomutov - Svíčky ve tmě, květiny a věnce s trikolórou.

Do Mostu se vrátí Formule 1 zlaté éry. Po 17 letech

Most /FOTO/ - Fanoušci budou moci obdivovat stroje, které pilotovali slavní jezdci od konce 60. let minulého století.

Nepovedlo se! Piráti podlehli Litvínovu 1:3.

Chomutov – Bylo to o několika gólech. A ten první vstřelili už ve 13. minutě hosté z Litvínova, co se ukázalo jako rozhodující. Zvítězili v Chomutově 3:1 a potvrdili pravidlo, že v derby favorit nevyhrává.

DENÍK NÁM FANDÍ: V pondělí představíme další fotbalový tým

Okres Chomutov - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Chomutovského deníku s projektem Deník nám fandí.