Souboj to byl neúprosný a i když se hosté v úvodu druhého poločasu ujali vedení, za pár minut srovnal chomutovský hrající trenér a zároveň nejlepší střelec týmu Tomáš Heřman. Vše pak rozhodla penalta v devadesáté minutě, kterou s přehledem proměnil domácí Eiselt. Chomutovští tak neprohráli už osmý zápas v řadě.

Vedení v divizní tabulce si udržely Jirny, když porazili rezervu Mostu 3:1. Boj o postup do České fotbalové ligy je stále otevřený pro šestici mužstev - Jirny, Kladno B, Vltavín, Chomutov, Teplice B a Nový Bor.

Výsledky 24. kola: Bohemians 1905 B - Jiskra Hazlov 8:0, SK Kladno B - Loko Vltavín 1:0, FK Teplice B - Sokol Brozany 1:1, FK SIAD Most B - Viktorie Jirny 1:3, FC Chomutov - Jiskra Nový Bor 2:1, SK Český Brod - SK Rakovník 3:0, SK Horní Měcholupy - FK Litvínov 2:1, Baník Sokolov B - Sokol Libiš 1:1.
Pořadí po 24. kole: 1. Jirny 50 bodů, 2. Kladno B 48, 3. Vltavín 45, 4. Chomutov 44, 5. Teplice B 43, 6. Nový Bor 42, 7. Bohemians B 34, 8. Horní Měcholupy 33, 9. Most B 33, 10. Rakovník 32, 11. Český Brod 28, 12. Sokolov B 28, 13. Libiš 27, 14. Brozany 27, 15. Litvínov 21, 16. Hazlov 10.