Režii prvních minut si vzalo Březno, domácí s ním měli hodně starostí. Hosté hráli typicky zezadu na rychlé brejky, ale dál než před šestnáctku se nedostali.
Trpělivá šachová partie ze strany Března pokračovala i ve druhé části. Hostující fotbalisté lákali svého soupeře dopředu a pak hledali prostor pro své brejky. Pichlík po úniku mířil těsně mimo tyče.


V další části se hra přelévala před obě pokutová území, ale obrany byly lepší než útočníci. Domácí se důrazně tlačili dopředu, ale střeleckou parketu nenašli. Hosté mysleli na remízu a ta nakonec platila.


„I když žádný gól nepadl, tak se hrál hezký fotbal. Zkušené hosté se neprosadili, my jsme měli o něco více šancí. Mladíci ale některé zbrkle zahodili. Bojovnost jim nechybí, potřebují logicky herně vyzrát. Bod je myslím spravedlivý, ale skoro jsem přišel o hlasivky. Máme zatím jen dva body, ale považujeme je za dobré a věříme, že přijdou i vítězství,“ řekl po utkání chomutovský kouč Čestmír Řehák.


AFK LoKo Chomutov B –
Sokol Březno 0:0


Rozhodčí: P. Černý, Mydlář, F. Černý. Žluté karty 2:3. Diváků: 200.
Chomutov: Sabadoš – Mareš, Hvozda, Šimon, Kopta, Burda, Chabr, Kubánek, Hajný, Sojčík, Hassl. Střídali: Falc, Naďal, Moravec.
Březno: Krulich – Bureš, Nový, M. Rezek, P. Čížkovský, J. Čížkovský, Polka, F. Rezek, Svoboda, Pichlík, Kříž. Střídali: D. Rezek, Pajdla, Liška.